نهاده در سامانه بازارگاه عرضه شد

 نهاده در سامانه بازارگاه عرضه شد
مدیرعامل اتحادیه سراسری دامداران ایران از تخصیص ۳ هزار میلیارد تومان ارز ویژه نهاده‌های دام و طیور برای فصل بهار ۱۴۰۱ خبر داد و گفت: نهاده از شب گذشته در سامانه بازارگاه در حال بارگذاری و عرضه شده است.

«مجتبی عالی»، افزود: براساس پیگیری‌های وزیر جهاد کشاورزی معادل ۳ هزار میلیارد تومان ارز برای نهاده‌های دام و طیور تخصیص یافت که ارز تخصیصی برای فروردین ماه امسال واریز شد و از  شب گذشته نهاده در سامانه بازارگاه بارگذاری و عرضه شده است.

مدیرعامل اتحادیه سراسری دامداران با اشاره به اینکه فعلا برای تخصیص ارز مشکلی وجود ندارد، تصریح کرد: نهاده های مورد نیاز ماه‌های اردیبهشت و خردادماه واحدهای طیور و دامداران نیز به تدریج در سامانه بازارگاه عرضه خواهد شد.

وی اضافه کرد: این میزان تخصیص ارز برای نهاده‌های جو، ذرت و سویا برای سه نخست امسال است.

عالی گفت: نهاده‌های دامی همچنان طبق نرخ مصوب سال ۱۴۰۰ بارگذاری و عرضه خواهد شد، به طوری که اکنون قیمت هر کیلوگرم جو یک هزار و ۹۰۰ تومان، ذرت یک هزار و ۹۰۰ تومان و سویا سه هزارو ۴۰۰ تومان در بنادر کشور است که با هزینه کرایه حمل و نقل به استان‌ها ارسال و در اختیار تولیدکنندگان قرار می‌گیرد.

روز گذشته «حبیب اسدالله نژاد»مدیرعامل اتحادیه مرغداران گوشتی کشور گفته بود ه از روز هشتم فروردین ماه نهاده در سامانه بازارگاه عرضه نشده و برخی از مرغداران ۵۰ روز است که نهاده‌ دولتی دریافت نکرده‌اند.
 
نظرات شما
 •  

  مرغدار گفت : ۰۱/۰۲/۰۹

  اخه دروغ چرا یه گرم بازارگاه شارز نشده جوجه 40 روزه گرسنه تو سالن دریغ از یه گرم سهمیه

  پاسخ...
نظر خود را ثبت نمایید
 • موارد زیر جهت نمایش تایید نخواهد شد:
 • ۱- در متن شماره همراه و آدرس الکترونیکی درج شود
 • ۲ - در متن از جملات و الفاظ غیر عرف استفاده شود
 • ۳ - متن انگلیسی یا پینگلیش تایپ شود
Copyright © 2006 - 2022 ITPNews.com