اجرای دومین وبینار تخصصی صنعت مرغداری و دامپروری توسط ITPNews
ثبت نام وبینار جیره نویسی بر اساس حداقل قیمت چیست ؟

ثبت نام وبینار جیره نویسی بر اساس حداقل قیمت چیست ؟
به گزارش خبر گزاری ITPNews:
دومین وبینار تخصصی صنعت مرغداری و دامپروری ایران در 6 بهمن ماه 1398 توسط موسسه خبری و اطلاع رسانی ITPNews و با سخنرانی آقای مهندس علی افسر - عضو هیات علمی دانشگاه آزاد ورامین و مدیر ارشد خدمات فنی بخش افزودنی های خوراک دام شرکت ایوانیک - و به صورت زنده ( live )  برگزار می گردد.

شرکت کنندگان در پایان این وبینار موفق به کسب یک امتیاز حضور در وبینارهای ITPNews می شوند.
شرکت کنندگان با استمرار حضور خود در وبینارهای ITPNews و کسب حداقل 10 امتیاز می توانند اقدام به دریافت برگه تائیدیه حضور معتبر خود در وبینارهای ITPNews نمایند.

شما می توانید جهت ثبت نام و حضور در این وبینار تخصصی از لینک زیر استفاده نمایید:
ثبت نام

آدرس مشاهده زنده وبینار:
www.ITPNews.com/webinar

همچنین افرادی که ما را در سایت های یوتیوب، آپارات و اینستاگرام دنبال می نمایند می توانند به صورت زنده و بدون ثبت نام  اقدام به مشاهده وبینار نمایند. اما برای مخاطبینی که از طریق سایتهای اعلامی اقدام به مشاهده وبینار می نمایند امکان مطرح کردن پرسش و دریافت گواهینامه حضور وجود ندارد و صرفا می توانند از مباحث مطرح شده به صورت زنده استفاده نمایند.

همچنین جهت ثبت نام در سایر وبینار های تخصصی می توانید لیست سایر وبینار ها را مشاهده و اقدام به ثبت نام نمایید:
لیست وبینارهای تخصصی صنعت مرغداری و دامپروری

ثبت نام برای حضور در وبینارها محدود می باشد و میزان ثبت نام ها منوط به تعداد اعلامی برای مشخصات هر وبینار است و کد ورود به وبینارها تنها برای یک شماره همراه ارسال میگردد.

چگونه با یک کد ورود بیشتر از یک نفر وبینار را مشاهده کنند؟
شرکت ها، سازمان ها، دانشگاه ها و افرادی که می خواهند بیش از یک نفر اقدام به مشاهده وبینار نمایند می توانند با داشتن یک کد ورود وارد شده و با یک خروجی از سیستم خود، بر روی یک مانیتور مرکزی یا پروژکتور آن را برای عموم در دسترس قرار دهند با این کار شما می توانید با داشتن تنها یک کد ورود و نمایش آن در پرده اکران یا تلویزیون یا مانیتورهای سالن های نمایش خود، وبینار را به صورت عمومی مشاهده نمایید.

وبینار های موسسه ITPNews قابل مشاهده از تمام ابزارهای نمایشی متصل به اینترنت می باشد. شما می توانید از طریق سیستم عالم تحت دسکتاپ، گوشی همراه، تبلت، لپتاب و یا هر دیوایس دیگری در هر محلی که دسترسی به اینترنت دارد ( اتوبوس، فرودگاه، محل کار، دانشگاه، سالن نمایش، استان های مختلف، کشورهای مختلف و ... ) اقدام به مشاهده این وبینار نمایید.

ساعت اجرای این وبینار 15:30 دقیقه می باشد و مخاطبین می توانند اقدام به مطرح نمودن پرسش های خود و دریافت پاسخ آن از طریق سخنران نمایند.

در صورتی که مخاطبی نتواند در زمان مشخص شده در وبینار شرکت نماید می تواند آرشیو وبینار را در بخش مدیای سایت ITPNews.com مشاهده نماید اما متاسفانه به علت عدم حضور در زمان پخش زنده وبینار، نمی تواند امتیاز حضور در وبینار را بدست آورد و یا گواهینامه حضور در وبینار و امتیازهای صادره از سوی انجمن ها، نظام ها و یا سازمان های اعلامی را کسب نماید.

 
 
نظر خود را ثبت نمایید
  • موارد زیر جهت نمایش تایید نخواهد شد:
  • ۱- در متن شماره همراه و آدرس الکترونیکی درج شود
  • ۲ - در متن از جملات و الفاظ غیر عرف استفاده شود
  • ۳ - متن انگلیسی یا پینگلیش تایپ شود
Copyright © 2006 - 2023 ITPNews.com