واحد صنعتی مرغ تخم‌گذار ۳ میلیون قطعه ای به بهره برداری می رسد

واحد صنعتی مرغ تخم‌گذار ۳ میلیون قطعه ای به بهره برداری می رسد
رئیس سازمان جهادکشاورزی گلستان گفت: بهره برداری از واحد مرغ تخم‌گذار سه میلیون قطعه ای را امسال در دستور کار قرار دادیم که خوشبختانه روزانه ۲۰۰ تن تخم مرغ تولید می کند.
مختار مهاجر در برنامه گفتمان در خصوص جهش تولید و اقدامات انجام شده در استان، اظهارکرد: برای دستیابی به این هدف چندین پروژه در دست اقدام و برنامه ریزی داریم.
وی افزود: بهره برداری از واحد مرغ تخم‌گذار سه میلیون قطعه ای را امسال در دستور کار قرار دادیم که خوشبختانه روزانه ۲۰۰ تن تخم مرغ تولید می کند و نقش مهمی در تامین تخم مرغ در استان بر عهده دارد.
مهاجر ادامه داد: امروز با همت سرمایه گذاران و با حمایت مسوولان ۵۵ هکتار گلخانه را به بهره برداری ۱۰۰ درصدی رسانده ایم و ۱۰۰ هکتار هم در دست اقدام داریم که امیدواریم بتوانیم در دهه مبارک فجر سطح قابل ملاحظه ای را به بهره برداری برسانیم.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان گفت: در بحث میگو عملیات اجرایی مزرعه پرورش میگوی ۶ هزار هکتاری را در دست اقدام داریم.
مهاجر به تولید قابل توجه محصولات باغی، توجه به افزایش تولید گوشت قرمز و تولید و تامین گوشت مرغ در استان و افتخار مقام اول تولید مرغ در کشور به همت تولید کنندگان اشاره کرد و بر حرکت به سوی تحقق جهش تولید به عنوان راهکاری اساسی برای برون رفت از مشکلات اقتصادی تاکید کرد.
 
 
نظر خود را ثبت نمایید
  • موارد زیر جهت نمایش تایید نخواهد شد:
  • ۱- در متن شماره همراه و آدرس الکترونیکی درج شود
  • ۲ - در متن از جملات و الفاظ غیر عرف استفاده شود
  • ۳ - متن انگلیسی یا پینگلیش تایپ شود
Copyright © 2006 - 2021 ITPNews.com