معاون وزیر جهاد کشاورزی:
۵۰۰ هزار تن نهاده بین دامداران توزیع می‌شود

۵۰۰ هزار تن نهاده بین دامداران توزیع می‌شود
به گزارش خبر گزاری بلاغ مازندران:
معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی از توزیع ۵۰۰ هزار تن نهاده شامل جو، ذرت، کنجاله سویا و سبوس بین دامداران عشایری و روستایی خبر داد.
۰
 حسین دماوندی‌نژاد گفت: این میزان نهاده طی روزهای پنجشنبه و جمعه در سامانه بازارگاه قرار‌داده شده است و دامداران روستایی و عشایری می‌توانند از هفته آینده با مراجعه به اتحادیه‌های دامداران و سازمان جهاد استان‌ها نهاده‌های مورد نیازشان را تحویل بگیرند.

وی ادامه داد: قبلا هماهنگی‌های لازم با سازمان جهاد استان‌ها انجام شده و طبق آدرسی که از کارخانه‌های خوراک دام دارند دامداران می‌توانند نسبت به دریافت نهاده مورد نیازشان اقدام کنند. دماوندی‌نژاد خاطرنشان کرد: این نهاده مربوط به تمام دامداران سبک و سنگین روستایی و عشایری خواهد بود. وی در پاسخ به اینکه آیا این میزان نهاده می‌تواند نیاز دامداران روستایی و عشایری را حداقل تا پایان سال تامین کند، توضیح داد: این نهاده بخش زیادی از مشکلات آنها را برطرف خواهد کرد و مشکلی از نظر تامین نخواهند داشت.

این مسئول در ادامه صحبت‌های خود گفت: بخشی از سهمیه دامداران صنعتی نیز روز پنجشنبه در سامانه بازارگاه بارگذاری شده و آن دسته از دامدارانی که در نوبت‌های قبلی موفق به دریافت سهمیه نهاده‌ای خود نشده‌اند می‌توانند برای دریافت آن اقدام کنند.
 
 
نظر خود را ثبت نمایید
  • موارد زیر جهت نمایش تایید نخواهد شد:
  • ۱- در متن شماره همراه و آدرس الکترونیکی درج شود
  • ۲ - در متن از جملات و الفاظ غیر عرف استفاده شود
  • ۳ - متن انگلیسی یا پینگلیش تایپ شود
Copyright © 2006 - 2022 ITPNews.com