۲۶۵ هزارتن ذرت از بندر امام (ره) بزودی ترخیص می‌شود

۲۶۵ هزارتن ذرت از بندر امام (ره) بزودی ترخیص می‌شود
غلامرضا شریعتی در حاشیه نشست با جمعی از مسئولان خوزستان در بندر ماهشهر در جمع خبرنگاران بیان کرد: این ذرت‌ها توسط بخش خصوصی وارد شده است اما مواردی در خصوص استاندارد سازی این محموله مطرح بود که پژوهشگاه سازمان استاندارد عملیات خاص را بر روی آن‌ها انجام داده و به زودی موارد مزبوربرطرف خواهد شد.
وی گفت: با حل مشکل این محموله و عرضه آن به بازار، مشکل بسیاری از تولیدکنندگان دام و مرغ نیز حل خواهد شد.
شریعتی با اشاره به هدف از سفر خود به خوزستان ادامه داد: دربحث ترخیص غلات و نهاده‌ها از بندر امام (ره) با مشکلاتی مواجه بودیم و انباشت کالا در بندر زیاد بود که برای بررسی این مشکلات و تسهیل روند ترخیص کالا به این منطقه سفر کردم.
رییس سازمان ملی استاندارد و تحقیقات صنعتی بیان کرد: در کنار توجه به سلامت جامعه ، سازمان ملی استاندارد به فکر سرعت بخشی به واردات و کمک به ترخیص هر چه زودتر کالاها از بندر نیز است.
وی با اشاره به موضوع ذرت های آلوده در بندر امام (ره) ادامه داد:  در خصوص ذرت های آلوده که چندسالی در بندر امام دپو شده اند با دستور رییس جمهوری از سال گذشته عملیات برگشت آن ها انجام گرفته و تا کنون ۷۰ هزار تن از ۱۴ هزار تن برگشت خورده است.
رییس سازمان ملی استاندارد ایران امروز شنبه به منظور بررسی وضعیت محموله های ترخیص نشده در بندر امام (ره) و بازدید از آزمایشگاه های این سازمان به شهرستان ماهشهر سفر کرد.
 
 
نظر خود را ثبت نمایید
  • موارد زیر جهت نمایش تایید نخواهد شد:
  • ۱- در متن شماره همراه و آدرس الکترونیکی درج شود
  • ۲ - در متن از جملات و الفاظ غیر عرف استفاده شود
  • ۳ - متن انگلیسی یا پینگلیش تایپ شود
Copyright © 2006 - 2021 ITPNews.com