کنترل نهاده‌های دامی وارداتی در دستور کار دامپزشکی قرارگرفت

کنترل نهاده‌های دامی وارداتی در دستور کار دامپزشکی قرارگرفت
مدیر کل دامپزشکی استان قزوین گفت: کنترل کمیت و کیفیت مواد اولیه و نهاده‌های دامی وارداتی در دستور کار دامپزشکی قزوین قرار گرفت.
حمید زینالی در کمیته رصد و پایش نهاده‌های دامی که صبح سه شنبه با حضور مدیر کل پشتیبانی اموردام، نماینده سازمان جهاد کشاورزی و مدیران مجموعه دامپزشکی استان قزوین برگزار شد، گفت: بر اساس سیاستهای ابلاغی ازسوی سازمان دامپزشکی کشور کنترل نحوه و میزان مصرف مواد اولیه داروها،مکملها،ویتامین‌ها و سایر ریز مغذی‌هایی که با ارز دولتی وارد کشور می‌شود بر عهده دامپزشکی است.
وی تصریح کرد: موجودی مواد اولیه انبارها و میزان تولید کارخانه‌های تولید دارو ومکمل دامی می‌بایست به دامپزشکی اعلام شود تا میزان دریافت مواد اولیه با تولید و عرضه محصول مقایسه شده و موارد عدم انطباق رسیدگی و گزارش شود.
زینالی همچنین تصریح کرد: بازدیدهای مشترک کارشناسان دامپزشکی با کارشناسان سازمان جهاد کشاورزی و پشتیبانی امور دام برای کنترل مواد اولیه وارداتی با ارز دولتی نقش بسزایی در کاهش قیمت محصولات تولیدی کارخانجات و بالتبع موجب کاهش هزینه تولید برای دامداران و مرغداران خواهد شد.
مدیر کل دامپزشکی استان قزوین در پایان از همه بهره برداران خواست از طریق شماره تلفن ۴ رقمی ۱۵۱۲ و یا سامانه پیامکی ۵۰۰۰۱۵۱۲ با دامپزشکی در ارتباط باشند.
 
 
نظر خود را ثبت نمایید
  • موارد زیر جهت نمایش تایید نخواهد شد:
  • ۱- در متن شماره همراه و آدرس الکترونیکی درج شود
  • ۲ - در متن از جملات و الفاظ غیر عرف استفاده شود
  • ۳ - متن انگلیسی یا پینگلیش تایپ شود
Copyright © 2006 - 2020 ITPNews.com