پیش بینی قیمت ثبات مرغ

پیش بینی قیمت ثبات مرغ
به گزارش خبر گزاری :
اسدالله نژاد، نائب رئیس انجمن صنفی مرغداران گوشتی گفت: با توجه به تامین نهاده‌های مورد نیاز واحدهای مرغداری انتظار می‌رود در روزهای پیش رو بازار مرغ به ثبات برسد و این محصول با قیمت مصوب عرضه شود.
حبیب اسدالله نژاد نائب رئیس انجمن صنفی مرغداران گوشتی اظهار داشت: در هفته گذشته شاهد افزایش سهمیه اختصاصی به واحدهای مرغداری به میزان ۳۰ درصد بودیم به طوری که از طریق سامانه بازارگاه ۸۰ درصد نهاده‌های مورد نیاز واحدهای مرغداری با همکاری وزارت صنعت، معدن تجارت و جهاد کشاورزی تامین شد.
وی افزود: این موضوع باعث می‌شود که انگیزه جوجه ریزی در بین واحدهای مرغداری افزایش یابد و تمام توان خود را برای تولید بیشتر به کار گیرند.
اسدالله نژاد تاکید کرد: با ادامه روند تامین نهاده‌های موردنیاز واحدهای مرغداری می‌توانیم شاهد آن باشیم که قیمت مرغ در بازار به ثبات برسد و با تامین صددرصد مرغ مورد نیاز کشور این محصول با نرخ مصوب عرضه شود.
وی تاکید کرد: در حال حاضر تنها مشکل موجود این است که پس از خرید نهاده‌ها از طریق سامانه بازارگاه توسط مرغداری‌ها بارگیری و تحویل بار به این واحدها از طریق تجاری که مبادرت به واردات و فروش نهاده‌ها می‌کنند با کندی صورت گیرد و امید است این مشکل هم سریعا برطرف شود و واحدهای مرغداری با آرامش بیشتری به تولید اهتمام ورزند.
 
نظرات شما
 •  

  سامی گفت : ۹۹/۰۹/۱۵

  سلام با این وضعیت بعید میدونم قیمت‌ مرغ ثبات داشته باشه نهادهای دامی هنوز هم درست تامین نمیشه ۵۶۰۰۰ تن شارژ شد هیچ شرکتی نبود خرید کنم اخه این جه وضعشه‌ فقط دزدی بلدید پس نگید نهادهای دامی رو‌ تامین کردیم

  پاسخ...
نظر خود را ثبت نمایید
 • موارد زیر جهت نمایش تایید نخواهد شد:
 • ۱- در متن شماره همراه و آدرس الکترونیکی درج شود
 • ۲ - در متن از جملات و الفاظ غیر عرف استفاده شود
 • ۳ - متن انگلیسی یا پینگلیش تایپ شود
Copyright © 2006 - 2023 ITPNews.com