پهلو گیری ۹ فروند کشتی حامل نهاده های کشاورزی و دامی از ابتدای سال در بندرشهیدرجایی

پهلو گیری ۹ فروند کشتی حامل نهاده های کشاورزی و دامی از ابتدای سال در بندرشهیدرجایی
مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت : از ابتدای سال تا پایان آذرماه ۹ فروند کشتی شامل کود اوره، ذرت، کودشیمیایی، خاک فسفات، کود فسفات، دانه های روغنی ( کنجاله سویا) در بندر شهید رجایی پهلو گرفته اند.
علی رضا محمدی کرجی ران، با  تشریح اقدامات صورت گرفته در زمینه خدمات رسانی به کشتی های حامل نهاده های دامی و کشاورزی در بندر شهید رجایی عنوان کرد: براساس تصمیمات متخذه مبنی بر واردات بخشی از نهاده های دامی و کشاورزی از بنادر استان هرمزگان، این اداره کل  نیز هم راستا با سیاست های ابلاغی و با هدف تامین و مرتفع نمودن نیازهای کشور از نهاده های کشاورزی و دامی با تمام توان عملیاتی، تجهیزاتی و تجربی خود وارد عمل شده  و خدمات رسانی به کشتی های حامل این کالاها را درکوتاه ترین زمان ممکن  به انجام رساند .
مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: عمده کالاهای وارده شامل کود اوره، ذرت، کودشیمیایی، خاک فسفات، کود فسفات، دانه های روغنی ( کنجاله سویا) است.
وی اظهار کرد: ۷ باب  انبار در بندر شهید رجایی به منظور انبارش کالاهای یاد شده اختصاص داده شده است.
مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی با بیان اینکه از ابتدای سال تا پایان آذر ماه ۹ کشتی جهت تخلیه نهاده های دامی و بذرهای کشاورزی در این بندر پهلو گرفته است تصریح کرد: ۱۳۵هزار و ۲۹۸ تن ذرت ، ۲۳۴ هزار و۶۵۱ تن کود شیمیایی و همچنین ۲۲هزار و ۶۴۷ تن جواز بندر خارج و وارد بازار شده است.
وی صاحبان کالاهای یاد شده را شرکت خدمات حمایتی و کشاورزی و پشتیبانی امور دام اعلام کرد.
به گفته محمدی کرجی ران اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان در راستای سرعت بخشی  به روند کار، کلیه امکانات لازم را در اختیارنمایندگان  شرکت ها و دستگاههای ذیربط  قرارداده تا جهت انجام فرآیندها در بندر شهید رجایی مستقر و امورات را پیگیری نمایند.
 
 
نظر خود را ثبت نمایید
  • موارد زیر جهت نمایش تایید نخواهد شد:
  • ۱- در متن شماره همراه و آدرس الکترونیکی درج شود
  • ۲ - در متن از جملات و الفاظ غیر عرف استفاده شود
  • ۳ - متن انگلیسی یا پینگلیش تایپ شود
Copyright © 2006 - 2022 ITPNews.com