ورودی مرغ به تهران 15 برابر می‌شود

ورودی مرغ به تهران 15 برابر می‌شود
معاون استاندار تهران گفت: ورودی مرغ گرم از سایر استان‌ها که حدود 40 تن در روز بود به 320 تن در روز رسیده است و روز‌های آینده به 600 تن می‌رسد.
حشمت الله عسگری، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران در جلسه ستاد تنظیم بازار استان در مورد روند عرضه مرغ گرم در استان تهران اظهار داشت: 8 درصد مرغ گرم استان تهران از خود استان تامین می‌شود و 92 درصد از سایر استان‌ها وارد می‌شود و با توجه به روند ورودی مناسب، نظارت تشدید خواهد شد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران تصریح کرد: قیمت مصوب عرضه مرغ در استان تهران 20 هزار و 400 تومان است که به سبب تلاطم وجود آمده در خرده فروشی‌ها قیمت به حدود 37 و 38 هزار تومان نیز رسید که اکنون به 28 هزار تومان کاهش یافته و قرار است با توجه به عرضه کافی مرغ نظارت تشدید شود تا بالاتر از 20400 به فروش نرسد و تعزیرات با واحد‌های متخلف برخورد کند.

قیمت محصول‌های لبنی اصلاح شد
عسگری گفت: در مورد شیر هم با توجه به اینکه قیمت جدید توسط ستاد تنظیم بازار کشور ارائه شده است، قیمت محصولات لبنی اصلاح شد.
وی گفت: گلایه‌هایی از سوی دامداران وجود داشت که قیمت‌های جدید را نمی‌پذیرفتند، اما تکلیف شد که شرکت‌های لبنی حتی اگر شیر را به قیمت گرانتر از دامداران تحویل می‌گیرند، اما قیمت محصولات لبنی افزایش جدید نداشته باشد و نظارت بر قیمت محصولات لبنی نیز تشدید می‌شود.
 
 
نظر خود را ثبت نمایید
  • موارد زیر جهت نمایش تایید نخواهد شد:
  • ۱- در متن شماره همراه و آدرس الکترونیکی درج شود
  • ۲ - در متن از جملات و الفاظ غیر عرف استفاده شود
  • ۳ - متن انگلیسی یا پینگلیش تایپ شود
Copyright © 2006 - 2022 ITPNews.com