هفدمین نمایشگاه بین‌المللی دام، طیور و آبزیان در مشهد گشایش یافت

هفدمین نمایشگاه بین‌المللی دام، طیور و آبزیان در مشهد گشایش یافت
به گزارش خبر گزاری ایرنا:
هفدمین نمایشگاه بین‌المللی دام، طیور و آبزیان عصر چهارشنبه با حضور فعالان این حوزه در محل نمایشگاه بین‌المللی مشهد آغاز به کار کرد.

در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه یعقوبعلی نظری استاندار خراسان رضوی و معاون وزیر جهاد کشاورزی به همراه سایر مسوولان بویژه در حوزه دام و طیور حضور داشتند.

معاون نمایشگاهی نمایشگاه بین‌المللی مشهد در خصوص این نمایشگاه به خبرنگار ایرنا گفت: این نمایشگاه با حضور ۶۲ شرکت از خراسان رضوی، ۷۸ شرکت از دیگر استان‌های کشور و ۱۲ شرکت از کشورهای ترکیه، چین و آلمان برپا شده است و هیات هایی از کشور عراق و افغانستان نیز در آن حضور دارند.

علی جلوه با اشاره به اهداف برگزاری این نمایشگاه اظهار داشت: معرفی تولیدات جدید، ایجاد فرصت برای برقراری ارتباط و شناسایی شرکت های معتبر داخلی، در اختیار گذاردن فرصت انعقاد قرارداد با شرکت های خارجی و معرفی بهتر شرکت کنندگان از مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

وی خاطر نشان کرد: هفدهمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور و آبزیان در ۲۰ هزار متر مربع فضای نمایشگاهی و در سالن‌های فردوسی، مفاخر و عطار برپا شده است.

معاون نمایشگاهی شرکت نمایشگاه بین المللی مشهد تصریح کرد: این نمایشگاه از امروز تا هشتم بهمن ماه ۱۴۰۱ طی ساعات ۱۵ تا ۲۱ در محل نمایشگاه بین‌المللی مشهد دایر است و پیش‌بینی می‌شود حدود پنج هزار نفر بازدید کننده داشته باشد.

نمایشگاه بین‌المللی مشهد در سال ۱۳۷۷ با هدف تسهیل توسعه صنعت و ترویج تبادل نمایشگاهی در زمینی به وسعت ۶۰۰ هزار مترمربع به بهره برداری رسید. این مرکز سالانه با برگزاری بیش از ۴۰ نمایشگاه ملی و بین‌المللی، میزبان حدود ۲ میلیون نفر بازدید کننده است.

 
 
نظر خود را ثبت نمایید
  • موارد زیر جهت نمایش تایید نخواهد شد:
  • ۱- در متن شماره همراه و آدرس الکترونیکی درج شود
  • ۲ - در متن از جملات و الفاظ غیر عرف استفاده شود
  • ۳ - متن انگلیسی یا پینگلیش تایپ شود
Copyright © 2006 - 2023 ITPNews.com