نوآوری ها و حمایت های بیمه کارآفرین از صنعت مرغداری ایران

چشم ها را باید شست، ریسک ها  را جور دیگر باید دید.
دکتر علیرضا حجتی - معاون مدیرعامل در امور شعب ونمایندگی ها وعضو هیات مدیره محترم شرکت بیمه کارآفرین - با اعلام حمایت همه جانبه از صنعت مرغداری ایران به عنوان یک صنعت پر از ریسک و حساس در معیشت و تغذیه جامعه اعلام کرد: بیمه کارآفرین در کنار تولیدکنندگان است تا ریسک آنها را کاهش دهد و نگذارد بیمه گذاران در زمان خسارت به چیزی به غیر از بازگشت سریع به چرخه تولید بیاندیشند.
وی اعلام کرد به مناسبت هفته بیمه در سال 1398 بیمه کارآفرین طرح هایی را ارائه نموده است که همگی همراه با نوآوری بوده و در راستای حمایت های خاص بیمه ای از شاغلین بخش مرغداری ایران می باشد.
وی ادامه داد : از این دست نوآوری ها می توان به بیمه عمر اندوخته دار اشاره کرد که در صورت بیماری های سخت پیش آمده برای بیمه گذار، بیمه کارآفرین چیزی فراتر از کمک درمان به بیمه گذار پرداخت خواهد کرد و آن هم پرداخت غرامت کامل به میزان 500 میلیون تومان است.
حجتی ادامه داد : به مناسبت هفته بیمه، تخفیف ویژه ای را برای مرغداران در بیمه عمر در نظر گرفته است که می تواند 30 سال درخدمت مرغداران باشد.
ایشان خانم سید مصطفوی با کد 3566 را نماینده بیمه کارآفرین در صنعت مرغداری اعلام نمود تا پلی باشد بین بیمه کارآفرین و صنعت مرغداری برای نیازسنجی کامل و بهتر از صنعت تا این حمایت ها با بررسی های بیشتر به خواسته ها و توقعات بیمه گذاران کارآفرین نزدیک و نزدیک تر شود.
شماره های 02144258245 - 09123025125 جهت هماهنگی و کسب هر گونه اطلاعات تخصصی و ویژه به مدیران، مرغداران و خانواده های آن ها تخصیص یافته است.

شما با دیدن این فیلم به اهمیت بیمه در صنعت مرغداری و اولویت بندی سرمایه گذاری در این بخش پی خواهید برد و مشاهده می کنید که چگونه می توانید بیشترین بهره و امنیت را به واحد تولیدی خود هدیه دهید.
دانلود
 
 
نظر خود را ثبت نمایید
  • موارد زیر جهت نمایش تایید نخواهد شد:
  • ۱- در متن شماره همراه و آدرس الکترونیکی درج شود
  • ۲ - در متن از جملات و الفاظ غیر عرف استفاده شود
  • ۳ - متن انگلیسی یا پینگلیش تایپ شود
Copyright © 2006 - 2022 ITPNews.com