معاون وزیر صمت: قیمت مرغ قطعا تا آخر ماه کاهش می‌یابد

معاون وزیر صمت: قیمت مرغ قطعا تا آخر ماه کاهش می‌یابد
معاون وزیر صنعت‌، معدن و تجارت گفت: با تمهیداتی که ستاد تنظیم بازار اندیشیده تا آخر ماه اتفاق خوبی برای مصرف‌کنندگان خواهد افتاد و بدون شک قیمت مرغ در سایه نظارت و بازرسی‌ها کاهش پیدا خواهد کرد.
عباس تابش شامگاه سه‌شنبه در حاشیه ستاد تنظیم بازار لرستان در جمع خبرنگاران به دستاوردهای سفر یک روزه به لرستان اشاره و اظهار کرد: مهم‌ترین افتتاحی که امروز شاهد آن بودیم افتتاح شرکت دانش‌بنیان، کشتارگاه تمام صنعتی و اولین شهرک معدنی سلسله بود.
وی افزود: موضوع تامین شکر و برنج شب عید استان لرستان نیز خبری بود که در ستاد تنظیم بازار تصمیم‌گیری و در این جلسه به آن پرداخته شد.
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت ادامه داد: همچنین در مورد تامین مرغ استان نیز قرار شد با توجه به مجوز وارداتی که پشتیبانی امور دام از قبل داده استان نیز سهم خود را بگیرد.
تابش با اشاره به طرح ویژه ماه مبارک رمضان و ایام نوروز نیز بیان کرد: این طرح از اول اسفندماه آغاز و همکاران ما با تعزیرات حکومتی و دستگاه‌های دیگر با گشت‌های مشترک بازار را رصد می‌کنند.
مدیرعامل سازمان حمایت تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان در خصوص بالا بودن قیمت برخی کالاها از جمله مرغ نیز خاطرنشان ساخت: بالا بودن قیمت برخی کالاها از جمله مرغ مربوط به واردات مربوط می‌شد که این مشکل حل و با تمهیداتی که ستاد تنظیم بازار اندیشیده تا آخر ماه اتفاق خوبی برای مصرف‌کنندگان خواهد افتاد و بدون شک قیمت مرغ در سایه نظارت و بازرسی‌ها کاهش پیدا خواهد کرد.
تابش مهم‌ترین مصوبه جلسه امروز را تامین گوشت و مرغ عنوان و تصریح کرد: واردکنندگانی که قصد تامین گوشت و مرغ را دارند می‌توانند به ما مراجعه و کار را شروع کنند.
 
کلمات کلیدی کاهش قیمت مرغ
 
نظر خود را ثبت نمایید
  • موارد زیر جهت نمایش تایید نخواهد شد:
  • ۱- در متن شماره همراه و آدرس الکترونیکی درج شود
  • ۲ - در متن از جملات و الفاظ غیر عرف استفاده شود
  • ۳ - متن انگلیسی یا پینگلیش تایپ شود
Copyright © 2006 - 2021 ITPNews.com