آیت‌الله علم‌الهدی :
مشکل گوشت به‌دلیل فساد برخی مسئولان است

مشکل گوشت به‌دلیل فساد برخی مسئولان است
امام جمعه مشهدمقدس گفت: مشکل گوشت به‌خاطر تحریم نیست بلکه به‌خاطر فساد برخی مسئولان و دست‌اندرکاران این موضوع است وگرنه این مشکل قابل حل است.
 آیت الله سیداحمد علم‌الهدی ظهر امروز در دیدار با مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان‌رضوی اظهار داشت: هرکسی جنسی را انبار و از دسترس مردم خارج کند تا گران شود بعد بفروشد، این مصداق احتکار شرعی است.
نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان‌رضوی افزود: مردم در این ایام آخر سال درگیر مسائل معیشتی هستند و نگرانی ما از این مشکل در ایام نوروز و حضور زائران سال نو و ماه رجب است و اگر مسئله تهیه ارزاق مردم پیگیری نشود دچار مشکل می‌شویم.
آیت‌الله علم‌الهدی خاطرنشان کرد: نظارت بر معیشت مردم، نظارت بر بزرگترین جنایتکاری‌هایی است که انجام می‌شود؛ زیرا یک فرد بی‌رحمی آمده و با رزق و معیشت مردم می‌خواهد به سرمایه و پول برسد پس برخورد قاطعانه را می‌طلبد.
وی گفت: آن کس که با معیشت مردم قصد پولدار شدن دارد جنایتکار به تمام معناست، زیرا با سنگ‌دلی از رزق مردم و زن و کودک می‌زند تا به مال برسد. کسی که با گرسنگی یک طفل می‌خواهد پولدار شود از قاتل یک کودک‌ بی‌رحم‌تر است و باید برخورد قاطع با وی صورت بگیرد.
آیت الله علم الهدی افزود: مشکل گوشت به‌خاطر تحریم نیست بلکه به‌خاطر فساد برخی مسئولان و دست‌اندرکاران این موضوع است وگرنه این مشکل قابل حل است، مشکل افرادی هستند که با گرسنگی مردم می‌خواهند پولدار شوند
 
 
نظر خود را ثبت نمایید
  • موارد زیر جهت نمایش تایید نخواهد شد:
  • ۱- در متن شماره همراه و آدرس الکترونیکی درج شود
  • ۲ - در متن از جملات و الفاظ غیر عرف استفاده شود
  • ۳ - متن انگلیسی یا پینگلیش تایپ شود
Copyright © 2006 - 2021 ITPNews.com