مشکل کندی توزیع نهاده مرغ حل نشد

مشکل کندی توزیع نهاده مرغ حل نشد
رئیس اتحادیه مرغ با بیان اینکه کندی شبکه توزیع نهاده همچنان ادامه دارد، گفت: طی نامه‌ای در هفته گذشته از سازمان حمایت درخواست کردیم که به دلیل اختلاف قیمت بازار و نرخ‌های تعیین شده،‌ وضعیت را بررسی کرده و تکلیف تولید کنندگان مشخص شود.
حسین مقدم‌نیا در مورد مشکلات تولید مرغ اظهار داشت: همچنان نهاده ها به میزان لازم و مکفی برای تولید کنندگان وجود ندارد و اتحادیه‌ها نیز چندین بار برای حل این موضوع به بخش‌های مختلف مراجعه کرده‌اند ولی نتیجه‌ای نداشته است. واردکنندگان اعلام می‌کنند که قیمت‌های در نظر گرفته شد با توجه به هزینه‌های بالادستی که وجود دارد پایین است.
وی با بیان اینکه طی نامه‌ای حل مشکل توزیع نهاد‌ه را به سازمان حمایت در هفته گذشته اعلام کردیم، گفت: بر همین اساس درخواست داریم که وارد کنندگان قیمت‌های خود را اعلام کرده و سازان حمایت بررسی لازم را انجام دهد. در نهایت تولید کنندگان تکلیف خود را دانسته و نهاده مورد نیاز خود را خریداری خواهند کرد.
رئیس اتحادیه تولید کنندگان مرغ گوشتی ادامه داد: در صورت مشخص شدن این موضوع، توزیع نهاده روان‌تر می‌شود و با توجه به اینکه هنوز این مشکل وجود دارد نشان می‌دهد کندی شبکه توزیع همچنان ادامه دارد و قیمت های متفاوتی در بازار برای نهاده وجود دارد که تولید کنندگان تکلیف خود را نمی دانند.
مقدم‌نیا در پایان با اشاره به اینکه تفاوت قیمت بین قیمت‌های بازار و قیمت‌های تعیین شده زیاد است، گفت: یکی از اقداماتی که می‌توان در راستای روان سازی توزیع نهاده انجام داد واردات بیشتر است. در نهایت با توجه به اینکه بعد از چند ماه هنوز مشکل نهاده تولیدکنندگان حل نشده است، از سازمان حمایت درخواست کردیم که سریعتر موضوع  قیمت و شبکه توزیع نهاده را بررسی کنند.

 
 
نظر خود را ثبت نمایید
  • موارد زیر جهت نمایش تایید نخواهد شد:
  • ۱- در متن شماره همراه و آدرس الکترونیکی درج شود
  • ۲ - در متن از جملات و الفاظ غیر عرف استفاده شود
  • ۳ - متن انگلیسی یا پینگلیش تایپ شود
Copyright © 2006 - 2021 ITPNews.com