مدیرکل دامپزشکی گلستان :
مشکلی برای تامین مرغ در روزهای ۱۲و ۱۳ فروردین وجود ندارد

مشکلی برای تامین مرغ در روزهای ۱۲و ۱۳ فروردین وجود ندارد
محرابی گفت: مشکلی برای تامین مرغ در روزهای ۱۲و ۱۳ فروردین در استان گلستان وجود ندارد و فردا بیش از۲۰۰ تن گوشت مرغ وارد بازار استان می شود.
غلامرضا محرابی درباره  تامین مرغ درروزهای ۱۲و ۱۳فروردین ماه در گلستان اظهار کرد: دامپزشکی گلستان وظیفه سلامت دام و طیور را برعهده دارد از اینرو با سازمان صمت و دیگر نهادی مربوطه همکاری می کند.
وی افزود: علیرغم اینکه فردا تعطیل است امشب ۱۴ کشتارگاه استان گلستان فعال بوده و تا صبح کشتار انجام می دهند .
مدیرکل دامپزشکی گلستان تصریح کرد: فردا حجم زیادی از مرغ و به میزان بیش از۲۰۰ تن وارد بازار استان می شود.
به گفته سهرابی؛ در سال های گذشته که مردم تشویش خاطر نداشتند روزانه ۷۰ تا ۸۰ تن مرغ در استان مصرف می شد و این میزان تولید (۲۰۰تن) سه برابر یک روز عادی است.
وی بیان کرد: هم اکنون ۴ میلیون قطعه مرغ آماده عرضه به کشتارگاه هاست یعنی چیزی بیش از ۷ هزار تن و این روند تا حداقل یک ماه آینده ادامه دارد و همین پروسه ادامه دارد.
وی با بیان اینکه هیچ مشکلی از نظر تامین مرغ در استان نداریم ، گفت:  روزانه ۱۰ برابر نیاز در استان گوشت مرغ تولید می شود و  علت اینکه احساس می شود که کمبودی وجود دارد، شاید خرید بیش از نیاز روزانه باشد.
مدیرکل دامپزشکی گلستان در خاتمه  ازمردم خواست که بیش از نیاز روزانه خود  گوشت مرغ خریداری نکنند و اطمینان داشته باشند که هیچ کمبودی در استان در این زمینه نداریم.
 
 
نظر خود را ثبت نمایید
  • موارد زیر جهت نمایش تایید نخواهد شد:
  • ۱- در متن شماره همراه و آدرس الکترونیکی درج شود
  • ۲ - در متن از جملات و الفاظ غیر عرف استفاده شود
  • ۳ - متن انگلیسی یا پینگلیش تایپ شود
Copyright © 2006 - 2021 ITPNews.com