قیمت گوشت منجمد ۵۰ هزار تومان

قیمت گوشت منجمد ۵۰ هزار تومان
مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی تأمین، توزیع و تنظیم بازار وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) قیمت انواع گوشت قرمز در بازار را از ۵۰ تا ۱۲۰ هزار تومان اعلام کرد.
قیمت گوشت منجمد ۵۰ هزار تومان است
محمدرضا کلامی در خصوص تنظیم بازار برخی کالاها اظهارکرد: در مورد جوجه یک‌روزه دولت برای جلوگیری از نوسان قیمت بر اثر عدم تولید، مجبور است نرخ را کنترل کند.
کلامی افزود: مثلاً در مقطعی نرخ جوجه یک‌روزه 2,400 تومان بود ولی در بازار با قیمت زیر 2,000 تومان جوجه یک‌روزه را از تولیدکننده می‌خریدند که این موضوع سبب دلزدگی تولیدکننده برای تولید شد و اثرش 45 روز دیگر در بازار خود را نشان داد.
مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی تأمین، توزیع و تنظیم بازار وزارت صمت در مورد شکر نیز گفت: تولید داخلی ناشی از چغندر قند در حال عرضه به بازار است و این وضعیت شکر را بهبود می‌بخشد.
کلامی با بیان اینکه مصرف شکر کشور 2.5 میلیون تن برآورد شده است، افزود: از این میزان 1.6 میلیون تن تولید داخل است و بقیه از محل واردات تأمین باید شود.
وی در خصوص کاغذ نیز اضافه کرد: عدد 80 میلیون دلاری واردات کاغذ با ارز 4200 را در بازار رصد و پایش می‌کنیم.
مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی تأمین، توزیع و تنظیم بازار وزارت صمت در مورد گوشت نیز گفت: قیمت گوشت منجمد گوساله در بازار از 50 هزار تومان تا 60 هزار تومان است، گوشت گرم از 70 هزار تومان تا 95 هزار تومان در بازار عرضه می‌شود و قیمت گوشت گوسفندی از 80 هزار تومان تا 120 هزار تومان است.
وی بیان کرد: حوزه صنعت، معدن و تجارت بالای 45 درصد در اقتصاد کشور سهم دارد و تلاش می‌کنیم که سهمش از تسهیلات مرتبط با واحدهای تولیدی هم به همین مقدار باشد.
کلامی اضافه کرد: اکنون سهم در نظر گرفته برای ما از کل تسهیلات ارائه شده در کشور 30 درصد است.


 
 
نظر خود را ثبت نمایید
  • موارد زیر جهت نمایش تایید نخواهد شد:
  • ۱- در متن شماره همراه و آدرس الکترونیکی درج شود
  • ۲ - در متن از جملات و الفاظ غیر عرف استفاده شود
  • ۳ - متن انگلیسی یا پینگلیش تایپ شود
Copyright © 2006 - 2022 ITPNews.com