فردا پانزدهمین نمایشگاه دام و طیور مشهد آغاز به کار می کند

فردا پانزدهمین نمایشگاه دام و طیور مشهد آغاز به کار می کند
18 تیر ماه 1398 پانزدهمین نمایشگاه دام و طیور مشهد در محل نمایشگاه بین المللی مشهد آغاز به کار خواهد کرد و ساعت بازدید از این نمایشگاه 17 الی 22 می باشد.
رییس سازمان جهادکشاورزی خراسان رضوی ضمن دعوت به بازدید از این نماشگاه در این خصوص اعلام کرد: برگزاری خوب نمایشگاه دام، طیور و خوراک دام مشهد، مثل کشت پاییزه برای من مهم است.
مهندس اورانی در شورای عالی سیاست گذاری نمایشگاه دام، طیور، خوراک دام و صنایع وابسته مشهد اظهارداشت: اعتقاد دارم اگر تولید ما تجاری باشد و در قسمت بازاریابی فعال باشیم، مشکلاتمان حل می شود.
رییس سازمان جهادکشاورزی خراسان رضوی در این نشست که با حضور روسای اتحادیه ها، تشکل ها و فعالان این صنعت و  مدیران نمایشگاه بین المللی مشهد و مجری برگزاری این نمایشگاه برگزار شده بود، توصیه هایی به منظور برگزاری پر رونق تر و موثرتر این رویداد ارائه داد.
بنا به اعلام روابط عمومی این نمایشگاه، این رویداد ، امسال میزبان متخصصان و هیات های تجاری داخلی و خارجی متعددی است. در همین راستا، دکتر نونو بریتو، معاون سابق وزیر وزارت کشاورزی و دامپروری پرتغال و متخصص در امور پرستاری دام و دانشیار موسسه تحقیقات پلی تکنیک ویانا دو کاستلو، دکتر ریکاردو سانتوس، مدیر عامل شرکت زوپان، تولید و توزیع کننده محصولات مراقبت از حیوانات، دارو ها و مکمل های غذایی حیوانات و مارکو هنریکس، مدیر بازرگانی شرکت AGP meat ( شرکت تولید کننده گوشت) از کشور پرتغال جهت بازدید و مذاکره با مشارکت کنندگان نمایشگاه دام و طیور به مشهد سفر می کنند. همچنین احمد عبدالحلیم، مدیر صادرات شرکت اسپانیایی تولید کننده خوراک دام دیگر متخصص حاضر در این نمایشگاه خواهد بود.
حضور هیات های تجاری از کشورهای همسایه به ویژه افغانستان از دیگر هیات های حاضر در این نمایشگاه که از 18 الی 21 تیرماه برگزار می شوند، خواهد بود.
پیش بینی می شود بیش از 10 هزار نفر از این نمایشگاه بازدید به عمل بیاورند .
علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت www.ipelshow.ir  مراجعه و یا با شماره 09120453018 تماس بگیرند.
 
 
نظر خود را ثبت نمایید
  • موارد زیر جهت نمایش تایید نخواهد شد:
  • ۱- در متن شماره همراه و آدرس الکترونیکی درج شود
  • ۲ - در متن از جملات و الفاظ غیر عرف استفاده شود
  • ۳ - متن انگلیسی یا پینگلیش تایپ شود
Copyright © 2006 - 2021 ITPNews.com