عرضه تخم مرغ شانه ای ۷ هزار تومانی در مراکز توزیع

عرضه تخم مرغ شانه ای ۷ هزار تومانی در مراکز توزیع
در پی افزایش قیمت تخم مرغ در مراکز خرده فروشی و بازار مصرف مدیرعامل اتحادیه مرغ تخم گذار اعلام کرد: در حال حاضر تخم مرغ شانه ای هفت هزار تومانی در کل کشور در حال عرضه مستقیم است.
هدایت اصغری اظهار کرد: در حال حاضر تنها دو مرکز در سازمان میادین میوه و تره بار در استان تهران برای عرضه مستقیم تخم مرغ به قیمت شانه ای هفت هزار تومان در اختیار اتحادیه میهن قرار گرفته که اگر وزارت صنعت، معدن و تجارت هر تعداد مراکزی را برای عرضه مستقیم این محصول تامین کند هیچ گونه محدودیتی نداریم و تخم مرغ را حتی به قیمت تمام شده و نرخ تعیین شده وزارت جهاد کشاورزی که شانه ای ۷۲۰۰ تومان است، عرضه خواهیم کرد.
وی با اشاره به این که عرضه این محصول به قیمت شانه ای هفت هزار تومان در سراسر کشور در حال انجام است، گفت: با افزایش مراکز عرضه قیمت تخم مرغ می شکند.
اصغری گفت: در حال حاضر هر کیلو تخم مرغ در مرغداری ۳۱۰۰ تومان است که اگر ۲۸۵۰ تومان تعیین شده جهاد کشاورزی را برای این محصول لحاظ کنیم، قیمت هر شانه تخم مرغ برای مصرف کننده با احتساب هزینه حمل، کارتون بندی، شانه، هزینه افت شکستگی و توزیع شانه ای ۷۲۰۰ تومان می شود که در این مراکز ۲۰۰ تومان کمتر از قیمت تمام شده عرضه می کنیم.
مدیرعامل اتحادیه مرغ تخم گذار در پاسخ به این که شانه ای هفت هزار تومان هم قیمت بالایی برای مصرف کنندگان است، گفت: تولید کننده طی شش ماهه اول سال کیلویی ۱۲۰۰ تومان محصول خود را کمتر از قیمت تمام شده و با ضرر فروخته است، لذا اکنون که این محصول به قیمت تمام شده خود عرضه می شود با ذهنیت قیمت نرخ اول سال شاید گران به نظر برسد.
مدیرعامل اتحادیه مرغ تخم گذار هم چنین اعلام کرد: ۳۰ تریلی که حدود ۷۰۰ تن محموله ی تخم مرغ با مجوز صادرات را دارد هم چنان در مرز های کشور بلاتکلیف مانده و علی رغم دریافت بهای آن از خریداران خارجی از صدور آن ممانعت می شود. ضمن این که این محصول فاسد شدنی است و سریع تر باید برای آن تصمیم گیری شود.

 
نظرات شما
 •  

  اسماعیلی گفت : ۹۱/۰۸/۱۴

  کوش اون تعزیرات حکومتی اسی چرب 1450تومان 1ماه پیش 2720شود تولید کننده مجبور برای ساخت دان بخره کسی نیومد بگه بیچاره این تولید کننده این که 1 قلم جنسش بود متیوننین کیلو8000 به 28000 هزارتومان رسید تولید کننده از مجبوری خرید کسی نگوفت بدبختها چه ضرری میدن 6 ماه نوروز 91 خیلی مرغدارها فعالیتشونو شورو کردن نوروز 92 خیلی مرغ از کردش تولید خارج میشه با این ضرری که کردن کدوم تولید کننده میتونه مرغ بریزه به داد این تولید کننده برسید

  پاسخ...
نظر خود را ثبت نمایید
 • موارد زیر جهت نمایش تایید نخواهد شد:
 • ۱- در متن شماره همراه و آدرس الکترونیکی درج شود
 • ۲ - در متن از جملات و الفاظ غیر عرف استفاده شود
 • ۳ - متن انگلیسی یا پینگلیش تایپ شود
Copyright © 2006 - 2021 ITPNews.com