ضرب‌الاجل دادستانی به جهاد کشاورزی برای حل مشکل عرضه مرغ ایلام

ضرب‌الاجل دادستانی به جهاد کشاورزی برای حل مشکل عرضه مرغ ایلام
رضا امیری‌مقدم جانشین دادستان استان ایلام گفت: با توجه به شرایط و مشکلات عرضه مرغ طی یک هفته گذشته در استان ایلام، به جهاد کشاورزی برای تامین و حل مشکل عرضه مرغ، مهلت ۴۸ ساعته داده شده است.
او افزود: طبق فرمایش مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)، لفظ «جهاد» در اول اسم وزارت جهاد کشاورزی به معنای این است که کار باید با روحیه جهادی صورت گیرد.
جانشین دادستان استان ایلام گفت: به موجب مصوبات یکصد و هفتاد و هشتمین جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی دولت (مورخ ٩٩/٨/١١) و بند یک جلسه ستاد ملی تنظیم بازار (مورخ٩٩/٨/١٣)، مسوولیت تامین گوشت مرغ و برنامه ریزی، هماهنگی تولید، عرضه و تنظیم بازار گوشت تا مرحله عمده فروشی (با قیمت مصوب) به عهده جهاد کشاورزی قرار گرفته است.
او ادامه داد: حال، با توجه به تولید مازاد مرغ در استان و اینکه عرضه صرفا بیست و پنج تن مرغ کشتار روز، نیاز روزانه استان را تامین می‌کند، متاسفانه عدم عرضه کافی مرغ در یک هفته اخیر ضمن ورود خسارت به کشتارگاه‌های صنعتی مرغ استان، موجب نارضایتی مصرف کنندگان شده است.
امیری‌مقدم تصریح کرد: در راستای احیای حقوق عامه و حمایت از حقوق مصرف کنندگان و جلوگیری از تعطیلی تولید برتر استان در سالی که از سوی مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) مزین به سال جهش تولید است به عنوان مدعی‌العموم، به جهاد کشاورزی باقید فوریت و حداکثر ظرف ۴٨ ساعت نسبت به رفع مشکل مذکور مهلت داده شده است.
او اضافه کرد : بدیهی است با استناد به بند (الف) ماده ٣ دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان و پیشگیری از آن مصوب (۱۳۹۹/۰۷/۳۰) ریاست قوه قضاییه، با اهمال کنندگان برخورد قانونی لازم صورت خواهد گرفت.
 
 
نظر خود را ثبت نمایید
  • موارد زیر جهت نمایش تایید نخواهد شد:
  • ۱- در متن شماره همراه و آدرس الکترونیکی درج شود
  • ۲ - در متن از جملات و الفاظ غیر عرف استفاده شود
  • ۳ - متن انگلیسی یا پینگلیش تایپ شود
Copyright © 2006 - 2020 ITPNews.com