صنعت دام و طیور نقطه افزایش همکاری‌ ایران وافغانستان

صنعت دام و طیور نقطه افزایش همکاری‌ ایران وافغانستان
رئیس اتاق مشترک ایران و افغانستان با بیان اینکه در مدت مذکور شاهد صادرات خوبی از ایران به کشور افغانستان بوده ایم، عنوان کرد: صنعت دام و طیور یکی از نقاط مهم و مورد توجه برای افزایش همکاری های اقتصادی دو کشور است.
محمود سیادت اظهار کرد: در چند سال گذشته شاهد رشد صنعت دام و طیور در تبادلات فی مابین ایران و افغانستان بوده ایم و یکی از دلایل آن ایجاد مرغداری های تخم گذار فراوان در کشور افغانستان و گرفتن مشاوره و خرید تجهیزات از ایران بوده است.
وی با بیان اینکه در مدت مذکور شاهد صادرات خوبی از ایران به کشور افغانستان بوده ایم، عنوان کرد: صنعت دام و طیور یکی از نقاط مهم و مورد توجه برای افزایش همکاری های اقتصادی دو کشور است.
رئیس اتاق مشترک ایران و افغانستان با اشاره به برگزاری چهاردهمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور، آبزیان و صنایع وابسته مشهد بیان کرد: به تک تک اعضای اتاق در خصوص این رویداد اطلاع رسانی شده و برنامه ریزی کرده ایم که بازدیدهایی به صورت گروهی توسط فعالان این حوزه از دو کشور صورت بگیرد.
سیادت خاطرنشان کرد: با هماهنگی با رایزن بازرگانی کابل و کنسولگری ها سعی داریم تا بستر بازدید مسئولان بخش های خصوصی و دولتی افغانستان از این نمایشگاه را فراهم آوریم.
چهاردهمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور، آبزیان و صنایع وابسته مشهد از ۲۰ الی ۲۳ تیرماه ۹۷ در محل دائمی نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار خواهد شد.
 
 
نظر خود را ثبت نمایید
  • موارد زیر جهت نمایش تایید نخواهد شد:
  • ۱- در متن شماره همراه و آدرس الکترونیکی درج شود
  • ۲ - در متن از جملات و الفاظ غیر عرف استفاده شود
  • ۳ - متن انگلیسی یا پینگلیش تایپ شود
Copyright © 2006 - 2019 ITPNews.com