شرکت پشتیبانی دام نهاده‌های مورد نیاز را در اختیار مرغداران قرار نمی‌دهد

شرکت پشتیبانی دام نهاده‌های مورد نیاز را در اختیار مرغداران قرار نمی‌دهد
نایب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: برخورد چکشی با مرغداران و فروشندگان نتیجه معکوسی دارد و فروش گوشت مرغ را به زیرزمین‌ها می‌برد و از نظر بهداشتی جامعه را با خطر مواجه می‌کند.
جلال محمودزاده نایب رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی  در خصوص افزایش مجدد قیمت گوشت مرغ در بازار، گفت: برخورد چکشی با مرغداران و فروشندگان نتیجه معکوسی دارد و فروش گوشت مرغ را به زیرزمین‌ها می‌برد و از نظر بهداشتی جامعه را با خطر مواجه می‌کند.

دولت صورت مسئله افزایش قیمت مرغ را پاک نکند
نایب رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شواری اسلامی با بیان اینکه دولت باید دلایل افزایش قیمت مرغ را بررسی و صورت مسئله را پاک نکند، تصریح کرد: قیمت نهاده‌های مورد نیاز مرغداران به شدت افزایش یافته و شرکت پشتیبانی دام نهاده‌های مورد نیاز را در اختیار مرغداران قرار نمی‌دهد، کمبود موجود در بازار موجب افزایش قیمت نهاده‌ها و در ادامه آن افزایش هزینه تولید می‌شود.

دولت به جایی برخورد چکشی با مرغداران نهاده‌ها را تامین کند
نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه به دلیل بالارفتن گوشت قرمز بخشی از مردم به سمت مصرف گوشت قرمز سوق پیدا کرده‌اند و این موضوع نیز باعث افزایش تقاضا در بازار گوشت مرغ شده است، ادامه داد: دولت به جایی برخورد چکشی با مرغدارانی که قیمت تمام شده آنها برای هر کیلوگرم گوشت مرغ بیش از 11 هزار و 500تومان مصوب است نهاده‌ را با قیمت پایین در اختیار مرغداران قرار دهد و از سوی دیگر گوشت قرمز را به میزان کافی تامین کند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در پایان، خاطرنشان کرد: برخورد ضربتی با مرغداران و سایر تولیدکنندگان شیوه صحیح مدیریت فضای تولید در بخش صنعت غذایی نیست
 
نظرات شما
 •  

  mohammad گفت : ۹۷/۱۲/۰۱

  چه عجب.نمردیم و ۴ کلمه حرف حسابی شنیدیم
  کسانی ک قیمت گوشت مرغ رو برای ما تعیین میکنند و مدام بما میگن ک باید این قیمت بفروشید چرا به آقایونی مثل مدلل نمیگن چرا سویای ۲۴۵۰ تومنی رو با واسطه کیلویی ۳۶۰۰ تومن میفروشی؟چرا من دوماهه پول سویای واریزی ۲۴۰۰ تومنی رو پرداخت کردم اما واسم نیومده و خبری نیس؟؟؟
  دولتمردان محترم بیزحمت خودتون یه واحد حداقل ۱۰هزارتایی اجاره کنید مرغ بریزید .و همونطور که ما دان تهیه میکنیم شماهم تهیه کنید ببینم قیمتش براتون چقدر تموم میشه.مرغ تخمگذار هم ک دیگه فایده نداره.این کارای شماها نتیجه معکوس میده.مگه ما دیوانه هستیم ک با جان و مال و اعصاب خودمون بازی کنیم؟؟؟دیگه مرغ نمیریزیم شماها با خیال راحت واردات کنید .هم مرغ وارد کنید هم تخم مرغ .به قیمت دلار .اگ واقعا دلسوزید از خود ما بپرسید از خود مردم بپرسید.اگر دلسوز نیستید ... که بیخیالش.ک بیشتر فکر میکنم گزینه‌ی دوم باشه .

  پاسخ...
 •  

  مجتبی گفت : ۹۷/۱۲/۰۱

  سلام
  شرکت پشتیبانی دیروز به ۶۰ هزار جوجه گوشتی ما زحمت کشیدن ۶ تن سویا به قیمت ۲۶۲۰ تومان دادن.
  بازار آزاد هم سویا زیر ۳۸۰۰ تومان پیدا نمیشه.
  بازم آقای وزیر بیاد بگه مرغ بالای ۱۱۰۰۰ توجیه نداره.

  پاسخ...
نظر خود را ثبت نمایید
 • موارد زیر جهت نمایش تایید نخواهد شد:
 • ۱- در متن شماره همراه و آدرس الکترونیکی درج شود
 • ۲ - در متن از جملات و الفاظ غیر عرف استفاده شود
 • ۳ - متن انگلیسی یا پینگلیش تایپ شود
Copyright © 2006 - 2022 ITPNews.com