وزیر جهاد کشاوزی:
سال ۹۹ مرغ ، تخم مرغ ، گوشت و شیر به وفور تامین شد

سال ۹۹ مرغ ، تخم مرغ ، گوشت و شیر به وفور تامین شد
تصویر:کاظم خاوازی - وزیر جهادکشاورزی
وزیر جهاد کشاورزی در پیام نوروزی خود از خدمات تمام کشاورزان در زنجیره تولید محصولات کشاورزی و زراعی برای تامین امنیت غذایی در کشور در سال ۹۹ تقدیر کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، کاظم خاوازی تاکید کرد: سال ۹۹ با شیوع کرونا و تحریم های اقتصادی سال سختی بر کشاورزان بود، اما به لطف الهی با نیت پاک تولید کنندگان موفق شدیم در زنجیره تولید محصولات کشاورزی در سال جاری نسبت به سال های گذشته، موفقیت های خوبی را کسب کنیم.
وزیر جهاد کشاورزی تاکید کرد: با وجود کرونا تولیدکنندگان تلاش کردند با بروز رسانی واحدهای تولیدی خود وفور تولید گوشت، شیر، مرغ و تخم مرغ را تضمین کردند و با این اقدام مهم امنیت غذایی را برای کشور تامین کردند.
خاوازی در ادامه از خدمات درخشان بخش زراعت و باغبانی نیز تقدیر کرد و گفت: بخش زراعت و باغبانی در سال ۹۹ کارنامه درخشانی داشت به طوری که در تولید گندم ، چغندر قند. پنبه و سایر محصولات زراعی مثل شکر به مرز خودکفایی خواهیم رسید.
وزیر جهاد کشاورزی در پایان تصریح کرد: جا دارد از تمام تشکل های بخش کشاورزی و همه همکاران خود در وزرات جهاد کشاورزی که در سال ۹۹ مشغول انجام وظیفه در این وزارتخانه بودند، تقدیر و تشکر کنم.
 
 
نظر خود را ثبت نمایید
  • موارد زیر جهت نمایش تایید نخواهد شد:
  • ۱- در متن شماره همراه و آدرس الکترونیکی درج شود
  • ۲ - در متن از جملات و الفاظ غیر عرف استفاده شود
  • ۳ - متن انگلیسی یا پینگلیش تایپ شود
Copyright © 2006 - 2021 ITPNews.com