خرید روزانه 700 تن مرغ برای جلوگیری از زیان مرغداران

خرید روزانه 700 تن مرغ برای جلوگیری از زیان مرغداران
محمود حجتی با اشاره به اینکه پس از بازار شب عید میزان تقاضا برای گوشت مرغ کاهش یافته است، افزود: وزارت جهاد کشاورزی به منظور جلوگیری از ضرر و زیان مرغداران به جمع آوری مازاد تولید اقدام کرده تا قیمت گوشت مرغ در بازار متعادل شود.
وی گفت: از آنجا که شب عید با تقاضای بیش از حد گوشت مرغ مواجه بوده ایم برای کنترل بازار و جلوگیری از روند افزایش قیمت گوشت مرغ حدود 60 هزار تن مرغ منجمد عرضه شد.
به گفته وی، تقاضای شب عید برای گوشت مرغ همیشگی است بنابراین برای تأمین این تقاضا آمادگی لازم را داشتیم.
وی افزود: هم اکنون پس از پایان تعطیلات نوروز عرضه بر تقاضا پیشی گرفته است، بنابراین در مبادی تولید در سطح مرغداری ها و کشتارگاه ها به خرید مازاد تولید اقدام کرده ایم.
وزیر جهادکشاورزی همچنین از تصمیم گیری دولت برای مدیریت بازار در سطح خرد خبر داد و گفت: در جلسه دولت قرار شد سازمان مدیریت و برنامه ریزی این موضوع را بررسی نماید تا دستگاه مسئول مشخص شود و برای مدیریت بازار حضور پیدا کند.
حجتی افزود: وزارت جهاد کشاورزی برای ایجاد تعادل عرضه و تقاضا در بازار مدیریت در سطح کلان را برعهده دارد تا در صورت کسری تولید محصولات مورد نیاز را از طریق واردات تأمین کندو در سطح خرد مسئولیتی ندارد.
 
نظرات شما
 •  

  kamran گفت : ۹۴/۰۱/۳۰

  این قیمتی که شما میخرید یعنی ضرر ما مرغدارها و قیمت شما مبنای قیمت دلالان شده است.اما واقعیت اینه که شما با زدن تو سر مرغدار مفت میخرید و به قیمت خوبی میفروشید به امید روزی که تمام مرغدارها پی به حماقتشون در خصوص اصرار به تولید برسن و تولیدی تو این مملکت نباشه.

  پاسخ...
 •  

  sadati sari گفت : ۹۴/۰۱/۳۰

  che ghadr mazade tolid darim ke ba jam avarie ruzane 700 ton hanuz mazade tolid darim.ba in mazade tolid vaghti saderat nadarim chera
  in hame mojavez sader shod.ba in hame salonhaye dar hale sakht mikhahid che konid.har sal badtar az sale ghabl.

  پاسخ...
نظر خود را ثبت نمایید
 • موارد زیر جهت نمایش تایید نخواهد شد:
 • ۱- در متن شماره همراه و آدرس الکترونیکی درج شود
 • ۲ - در متن از جملات و الفاظ غیر عرف استفاده شود
 • ۳ - متن انگلیسی یا پینگلیش تایپ شود
Copyright © 2006 - 2021 ITPNews.com