رئیس سازمان دامپزشکی کل کشور اعلام کرد:
حق تولیدکنندگان است که بدون هر مانع ای اقدام به تولید کنند/ ما باید موانع را برطرف کنیم

حق تولیدکنندگان است که بدون هر مانع ای اقدام به تولید کنند/ ما باید موانع را برطرف کنیم
عکاس: وحید نصیری
تصویر:دکتر رفیعی پور - رئیس سازمان دامپزشکی کل کشور-
دکتر رفیعی پور - رئیس سازمان دامپزشکی کل کشور - در همایش یک روزه ای که در هتل لاله برگزار گردید و در آن از کتاب مدیریت کیفیت در صنعت مکمل سازی دامی رونمایی شد به عنوان اولین سخنران گفت: سازمان دامپزشکی هر نوع مانعی را از سرراه تولید بر می دارد
سازمان دامپزشکی به دنبال رفع همه موانع تولید برسر راه تولیدکنندگان است و بر اساس دستورالعمل موجود، تولیدکنندگان می توانند آن را از ما مطالبه کنند.
به گزارش روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، دکتر علیرضا رفیعی پور رییس این سازمان دامپزشکی، افزود: سازمان دامپزشکی موظف به رفع هرنوع مانع سرراه تولید است و در این رابطه با وجود حجب و حیای تولیدکنندگان آنها حق دارند بر مبنای قانون آن را از این سازمان مطالبه کنند.
وی با بیان اینکه تولیدکنندگان بر مبنای قانون می توانند هرگونه کوتاهی در این مورد را مواخذه کنند، گفت: به طور نمونه سازمان دامپزشکی در زمینه رفع موانع تولید می کوشد فرآیند صدور پروانه ها را اصلاح کند، اما در نقطه مقابل آن بدون تعارف در بررسی و نظارت بر کیفیت محصول مو را از ماست بیرون می کشد.
به گفته وی، سازمان دامپزشکی کشور در کنار تلاش برای کاهش موانع تولید، آنها را مسوول محصول نهایی می داند.
رییس سازمان دامپزشکی کشور با بیان اینکه پیرو توصیه های مقام معظم رهبری سه گام مهم واگذاری امور به مردم، تاکید بر تقویت دانش و جوانگرایی در دستور کار سازمان قرار دارد، اظهار کرد: در شرایط جنگ اقتصادی که دشمن علیه جمهوری اسلامی ایران آغاز کرده است باید از شرایط سخت تحمیلی به نفع خروج از وابستگی بالای صنعت مکمل سازی استفاده کرد.
وی ضمن اشاره به سابقه ۷۰ ساله صنعت دام و طیور به صورت تولید انبوه و صنعتی یکی از ابزارهای این صنعت را خوراک مناسب دانست که باید از وابستگی خارج شود.
رفیعی پور در بخشی از سخنان خود از تعبیری جالب جهت تاکید بر توان خوداتکایی در تولید داخلی خوراک صنایع دام،طیور وآبزیان استفاده کرد و گفت: امروز اگر در اروپا محصولی با زبان مادری آنها تولید می شود، ما با زبان پارسی می توانیم به صورت همزمان آن را تولید کنیم و این افتخاری برای خروج از وابستگی هرچه سریع تر کشورمان خواهد بود.


در این همایش کتاب راهنمای فنی تولید و اصول تضمین کیفیت کارخانجات مکمل سازی که تالیف گروهی از مولفان اهل فن این صنعت است، تحت نظارت دفتر دارو و درمان سازمان دامپزشکی کشور رونمایی شد و از دست اندرکاران تالیف و انتشار آن تجلیل شد.
 
 
نظر خود را ثبت نمایید
  • موارد زیر جهت نمایش تایید نخواهد شد:
  • ۱- در متن شماره همراه و آدرس الکترونیکی درج شود
  • ۲ - در متن از جملات و الفاظ غیر عرف استفاده شود
  • ۳ - متن انگلیسی یا پینگلیش تایپ شود
Copyright © 2006 - 2021 ITPNews.com