حجتی: زنجیره تولید در صنعت مرغداری باید تقویت شود

حجتی: زنجیره تولید در صنعت مرغداری باید تقویت شود
سال گذشته در صنعت مرغداری آسیب دیدیم بخشی بی احتیاطی بود اما بخشی اجتناب ناپذیر بود که باید کنترل، جدی گرفته شود.
وزیر جهاد کشاورزی گفت: ایجاد و تقویت زنجیره تولید در صنعت مرغداری موجب کاهش هزینه تولید و افزایش بهره وری و پایداری فعالیت ها می شود.
محمود حجتی اظهار کرد: باید طرح از مزرعه تا سفره در صنعت مرغداری شکل بگیرد تا آسیب های این بخش کاهش پیدا کند.
وزیر جهاد کشاورزی افزود: بسیار خوشحالم که در دهه فجر شاهد افتتاح دهها طرح عمرانی و زیربنایی در حوزه کشاورزی هستیم.
حجتی بیان کرد: ایجاد و تقویت زنجیره تولید در صنعت مرغداری موجب کاهش هزینه تولید و افزایش بهره وری و پایداری فعالیت ها می شود.
وزیر جهاد کشاورزی قزوین عنوان کرد: مرغ با ضایعات و تلفات کمتر باید تولید شود و سرمایه گذار نگران فروش و تامین مواد اولیه و نهاده نباشد.
وی یادآور شد: سال گذشته در صنعت مرغداری آسیب دیدیم بخشی بی احتیاطی بود اما بخشی اجتناب ناپذیر بود که باید کنترل، جدی گرفته شود.
حجتی ادامه داد: خوشبختانه در کشور با تلاش مرغداران و دامپزشکان بیماری نداریم و بازار تخم مرغ اشباع است و زیر قیمت تعیین شده عرضه می شود و نگرانی خاص در این حوزه نداریم.
 
نظرات شما
 •  

  mohammad گفت : ۹۷/۱۱/۱۳

  مسخره کردید؟تخم مرغ ۳۰۰۰تومن افت قیمت داشته .الانم داره هرروز میاد پایینتر.این چه وضعشه.سویا میفروشن کیلویی ۴تومن تقریبا.سویا واریز خریدیم کیلویی ۲۵۰۰ بما میگن ممکنه تا یکماه دیگم بارگیری نشه.میگن سویا نیس.باور کنیم ک بفکر ماهستید؟ اینهمه کاهش قیمت برای چی؟جوجه بالای ۴۰۰۰تومن میفروشن.اینهمه استرس.پس فردا قیمت گوشت مرغ هم اینقدر میاد پایین.سیاستهای مدیرامون واقعا کارساز بوده.ما ک دیوانه شدیم.باید بریم به روان پزشک خودمونو نشون بدیم.برای برخی مدیرای به اصطلاح محترم هم روانپزشک رو توصیه میکنم.خداقوت

  پاسخ...
نظر خود را ثبت نمایید
 • موارد زیر جهت نمایش تایید نخواهد شد:
 • ۱- در متن شماره همراه و آدرس الکترونیکی درج شود
 • ۲ - در متن از جملات و الفاظ غیر عرف استفاده شود
 • ۳ - متن انگلیسی یا پینگلیش تایپ شود
Copyright © 2006 - 2022 ITPNews.com