تکذیب توزیع گوشت مرغ با کارت ملی

تکذیب توزیع گوشت مرغ با کارت ملی
رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: توزیع گوشت مرغ با کارت ملی در استان صحت ندارد.
رسول جلیلی با تکذیب توزیع گوشت مرغ با کارت ملی در استان گفت: در حال حاضر قیمت گوشت مرغ در آذربایجان‌غربی تعدیل شده و به قیمت تنظیم بازار عرضه می‌شود.
وی ادامه داد: تعدیل قیمت گوشت مرغ در استان و توزیع مرغ منجمد به قیمت تنظیم بازار در روزهای آینده در آذربایجان‌غربی ادامه دارد و ۱۰۰ تن نیز سهمیه جدید بدین منظور برای عرضه در بازار مصرف تخصیص یافته است و هیچ گونه کمبودی در این زمینه وجود ندارد.
جلیلی تصریح کرد: همچنین برای حمایت از تولید کنندگان گوشت مرغ استان، سه هزار تن نهاده طیور به منظور افزایش جوجه‌ریزی و تداوم تولید بین مرغداری‌های استان توزیع می‌شود.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان‌غربی ادامه داد: براساس هماهنگی‌های انجام شده با تولیدکنندگان گوشت مرغ مبنی بر افزایش کشتار، در روزهای آینده قیمت گوشت مرغ در استان تعدیل می‌شود و در این راستا نیز تمهیدات لازم برای ممنوعیت خروج مرغ از استان توسط مسئولان ذیربط اتخاذ شده است.
جلیلی خاطر نشان کرد:  انتشارخبری از قول نائب رئیس اتحادیه مواد پروتئینی،گوشت و مرغ ارومیه در فضای مجازی ، مبنی بر اینکه به دلیل افزایش قیمت مرغ، گوشت سفید با ارائه کارت ملی در ارومیه عرضه می‌شود، کذب محض است و از رسانه های جمعی درخواست داریم اخبار را از منابع موثق پیگیری کنند و بر ترویج شایعه های دروغی در جهت تشویش افکار عمومی در جامعه دامن نزنند.
 
نظرات شما
 •  

  محمد رضا گفت : ۹۸/۰۵/۰۹

  سلام
  خیلی جالب شد.
  از چه موقع رئیس سازمان جهاد کشاورزی یه استان، متولی فروش محصول هم هست؟؟؟ که ادعا می‌کنه نظر نائب رئیس صنف فروشندگان مواد پروتئینی و مرغ موثق نیست و نظر ایشون موثقه!!!
  این دیگه از اون حرف‌ها بود.
  ان‌شاءالله خدا آخر و عاقبت همه‌ی ما رو ختم به خیر کنه

  پاسخ...
نظر خود را ثبت نمایید
 • موارد زیر جهت نمایش تایید نخواهد شد:
 • ۱- در متن شماره همراه و آدرس الکترونیکی درج شود
 • ۲ - در متن از جملات و الفاظ غیر عرف استفاده شود
 • ۳ - متن انگلیسی یا پینگلیش تایپ شود
Copyright © 2006 - 2020 ITPNews.com