توزیع نهاده های طیور دراصفهان بر اساس میزان تولید واحدهای مرغداری

توزیع نهاده های طیور دراصفهان بر اساس میزان تولید واحدهای مرغداری
به گزارش خبر گزاری مهر:
معاون اقتصادی استاندار اصفهان گفت: نهاده های طیور در اصفهان از این پس به جای میزان درج شده در مجوز مرغداری ها بر اساس میزان تولید مرغ و تخم مرغ توزیع می شود.
سید حسن قاضی عسگر با اشاره به تشکیل کمیته تخصصی مرغ و تخم مرغ در استان اصفهان اظهار داشت: در گذشته تعدادی از فعالان اقتصادی کمتر از میزان مجوز، به تولید مرغ و تخم مرغ می‌پرداختند و از سوی دیگر مسائلی همچون تأمین نهاده‌های طیور در کاهش تولید واحدهای مرغداری بی تأثیر نبود.
معاون اقتصادی استانداری اصفهان اشاره‌ای به توزیع کالاها از طریق سامانه بازارگاه داشت و گفت: نهاده‌های طیور پیش از این بر اساس سهمیه درج شده در مجوز فعالان مرغ و تخم مرغ در اختیارشان قرار می‌گرفت که مقرر شد سامانه بازارگاه در این ارتباط اصلاح شود.
وی اضافه کرد: بدین ترتیب سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان موظف شده تا بر اساس میزان تولید واحدهای مرغداری، نهاده‌های طیور را در اختیار این فعالان اقتصادی قرار دهد.
قاضی عسگر با اشاره به اینکه کالاهای اساسی نظیر برنج و روغن خانوار از طریق سامانه رهتاب توزیع می‌شود، تصریح کرد: روغن صنف و صنعت در استان اصفهان به صورت حواله‌ای توزیع می‌شود که مسائلی را به همراه دارد که امیدوارم در آینده نزدیک این مشکلات نیز برطرف شود.
 
 
نظر خود را ثبت نمایید
  • موارد زیر جهت نمایش تایید نخواهد شد:
  • ۱- در متن شماره همراه و آدرس الکترونیکی درج شود
  • ۲ - در متن از جملات و الفاظ غیر عرف استفاده شود
  • ۳ - متن انگلیسی یا پینگلیش تایپ شود
Copyright © 2006 - 2022 ITPNews.com