تعلیق فعالیت توزیع کنندگان متخلف نهاده‌های دامی

تعلیق فعالیت توزیع کنندگان متخلف نهاده‌های دامی
مدیرکل نظارت بر توزیع کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی در نامه‌ای به شرکتهای توزیع کننده نهاده‌های دامی هشدار داد در صورت تخلف در تحویل نهاده به تولیدکنندگان، فعالیتشان تعلیق خواهد شد.
محمد قدیری ابیانه، مدیرکل نظارت بر توزیع کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی در نامه‌ای به واردکنندگان نهاده‌های دامی عنوان کرد: فعالیت‌های متخلفان نهاده‌های دامی در سامانه بازارگاه تعلیق می‌شود و  مدت زمان تحویل کالا پس از واریز وجه خریداران برای شرکت‌های واردکننده یا توزیع کننده حداکثر 10 روز اعلام کرد.

در این نامه آمده است:

مدیرعامل محترم واردکننده نهاده‌های دامی (ذرت، جو، کنجاله سویا و دانه‌های روغنی)
احتراماً ضمن تقدیر و تشکر از کلیه شما بزرگواران که علیرغم تحریم‌های ظالمانه استکبار جهانی و شرایط دشوار تحریم نسبت به تأمین نهاده‌های دامی اقدام می‌نمایید به استحضار می‌رساند با توجه به گزارشات اخذ شده از ناظران و بازرسان در عرصه میدانی و همچنین رصد و پایش سامانه بازارگاه نهاده‌های کشاورزی متأسفانه در برخی از موارد مشاهده می‌گردد شرکت‌های توزیع کننده (واسطه) معرفی شده از طرف واردکنندگان، علیرغم دریافت وجه از خریداران (تولیدکنندگان) کالای خریداری شده را در زمان مقرر تحویل نمی‌دهند، فلذا به آگاهی می‌رساند مدت زمان تحویل کالا پس از واریز وجه خریداران برای شرکت‌های واردکننده یا توزیع کننده حداکثر 10 روز می‌باشد.
با توجه به هماهنگی به عمل آمده در صورت هر گونه تخلف احتمالی توسط شرکت‌های توزیع کننده اعم از:
عدم تحویل کالا در زمان مقرر تعیین شده، گرانفروشی، تبلیغات یا اطلاع رسانی از طریق فضای مجازی مبنی بر اعلام باری که وجود ندارد یا اعلام مبلغ بالاتر از قیمت مصوب برای نهاده‌هایی که با ارز رسمی دولتی وارد کشور شده اند و… بلافاصله فعالیت آنان در سامانه بازارگاه نهاده‌های کشاورزی تعلیق و علاوه بر معرفی آنان بر روی تابلوی اصلی سامانه جهت اطلاع کلیه خریداران در کشور، طبق ضوابط و مقررات با آنان رفتار خواهد شد.
لازم به ذکر است با توجه به تعهدات اخذ شده از شرکت‌های واردکننده نهاده مبنی بر رساندن کالا به مصرف کننده نهایی (تولیدکنندگان) در صورت تخلفات احتمالی این شرکت‌های توزیع کننده که توسط واردکنندگان معرفی شده اند مسئولیت هر گونه تبعات بعدی بر عهده آنان نیز خواهد بود.
 
نظرات شما
 •  

  ناصر سخائی گفت : ۹۹/۰۱/۲۸

  کجا میشه شکایت کنی.اصلا کی گوش میده به حرفت. من ۴۰ روز پیش سویا از بازارگاه خریدم هنوز به دستم نرسیده در صورتی که موقع خرید بهم گفت همین امروز بارگیری میشه.

  پاسخ...
 •  

  رحیم رحیمی گفت : ۹۹/۰۶/۲۵

  سلام علیکم
  من کنجاله سویا از طریق دلال از کارخانه بهپاک بهشهر خریدم کیلویی 12000 تومان به نام کنجاله انسانی پروتئین سویا سبحان. واقعآ تآسف دارد که دلار 4200 تومانی میگیرند و آزاد میقروشند. والله قسم این دوره که تمام شود دیگر ادامه نمیدم به تولید. والسلام

  پاسخ...
نظر خود را ثبت نمایید
 • موارد زیر جهت نمایش تایید نخواهد شد:
 • ۱- در متن شماره همراه و آدرس الکترونیکی درج شود
 • ۲ - در متن از جملات و الفاظ غیر عرف استفاده شود
 • ۳ - متن انگلیسی یا پینگلیش تایپ شود
Copyright © 2006 - 2021 ITPNews.com