تدبیر جدید وزارت صمت برای کنترل قیمت مرغ

تدبیر جدید وزارت صمت برای کنترل قیمت مرغ
وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه برای تنظیم بازار گوشت و مرغ باید با مکانیزم‌های عملی وارد شد، گفت: باید سریعا تصمیمات لازم از سوی ستاد تنظیم بازار اتخاذ شود.
رضا رحمانی در جلسه ستاد تنظیم بازار با اشاره به وضعیت فعلی بازار گوشت و مرغ، گفت:  باید درباره کالاهای پرمصرف، همچون گوشت و مرغ تصمیمات شفاف و روشنی گرفته شود تا مطمئن شویم در دو ماه آینده با مشکلی مواجه نیستیم.
وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه با اجرای تصمیمات ستاد تنظیم بازار، در آینده قیمت ها تعدیل خواهد شد، گفت: در بحث نظارت مردم باید احساس کنند که با متخلف به طور جدی برخورد می شود، برخورد هم اعلام آمار 5 هزار نفری از تشکیل پرونده نیست، بلکه ممکن است 2 پرونده تشکیل شود، اما این پرونده باید برای تخلف‌های اساسی باشد.
وی از دستور به رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان برای تشدید نظارت خبر داد و افزود: در موقعیت‌هایی باید از مکانیزم بازار برای کنترل و نظارت استفاده کرد، در موقعیتی دیگر هم که از سوی عده‌ای طمع‌کاری وجود دارد، ما باید ورود کنیم و این هم باید محسوس باشد.
رحمانی اظهار داشت: بازار با بخشنامه اصلاح نمی شود و باید با مکانیزم های علمی به این حوزه ورود کرد، از سوی دیگر باید سریعا تصمیمات لازم از سوی ستاد تنظیم بازار اتخاذ شود و اگر نیاز بود، شبانه روزی کار کنیم تا برای مردم مشکلی پیش نیاید.
 
کلمات کلیدی کنترل قیمت مرغ
نظرات شما
 •  

  احمدرضا گفت : ۹۷/۱۱/۲۶

  باید از تولید گوشت و مرغ حمایت شود وقتی ک هزینه های تولید بشدت بالاست وضعیت همین میشود یا باید گوشت و مرغ گران شود یا تولیدکننده ورشکست تا زمانی ک حمایتی از تولید نشه هیچ اتفاقی نخواهد افتاد

  پاسخ...
 •  

  حسن خان احمدی گفت : ۹۷/۱۱/۲۴

  اقایون محترم باید ان روزی که مرغدار داد میزد داریم ضرر میکنیم سرمایه هامون رفت تولید دچار وقفه میشود را می شنیدند تا امروز این مشکل پیش نیاید مرغ مادر ها که اصلی ترین سرمایه این صنعت هست از بین رفت حالا....

  پاسخ...
نظر خود را ثبت نمایید
 • موارد زیر جهت نمایش تایید نخواهد شد:
 • ۱- در متن شماره همراه و آدرس الکترونیکی درج شود
 • ۲ - در متن از جملات و الفاظ غیر عرف استفاده شود
 • ۳ - متن انگلیسی یا پینگلیش تایپ شود
Copyright © 2006 - 2019 ITPNews.com