به زودی قیمت مرغ و تخم مرغ افزایش می یابد

به زودی قیمت مرغ و تخم مرغ افزایش می یابد
به گزارش خبر گزاری ایلنا:
مدیرعامل اتحادیه مرغ گوشتی گفت: با اعلام وزارت صنعت، معدن و تجارت در رابطه با ارز کنجاله سویا، قیمت مرغ، تخم مرغ، جوجه یکروزه و سایر مواد پروتئینی افزایش خواهد داشت.
محمد یوسفی، مدیرعامل اتحادیه مرغ گوشتی ، در خصوص کاهش قیمت جوجه یک روزه اظهار داشت: جوجه یک روزه نزدیک به سه هفته است که کاهش قیمت داشته است و روند قیمت کاهشی است. همین امر باعث شده قیمت مرغ هم امروز نسبت به روز گذشته در مرکز عمده فروشی میدان بهمن حدود 200 تومان کاهش داشته و از 5500 به 5300 تومان رسیده است.
یوسفی در رابطه با پیش بینی افزایش قیمت مرغ و تخم مرغ در آینده خاطر نشان کرد: نکته مهمی که باید به آن اشاره کنم این است که در آینده نزدیک و با اعلام وزارت صنعت، معدن و تجارت در رابطه با ارز کنجاله سویا، قیمت مرغ، تخم مرغ، جوجه یکروزه و سایر مواد پروتئینی افزایش خواهد داشت.
وی افزود: واردات کنجاله سویا با ارز مبادله ای خرید و فروش می شد اما از اوایل هفته تصمیم گرفته شده تا ارز مبادله‌ای کنجاله سویا را حذف کنند و ارز مبادله ای دانه سویا وجود داشته باشد. ضمن اینکه برای واردات کنجاله سویا 10 درصد تعرفه در نظر گرفته شده است و این باعث افزایش قیمت در مرغ، تخم مرغ و سایر مواد پروتئینی خواهد شد.
به گزارش خبر گزاری ایلنا:

نمودار کنجاله سویا  

از تاریخ 1396/05/01 تا تاریخ 1396/06/18 به صورت «روزانه»

منبع :ITPNews.com
به گزارش خبر گزاری ایلنا:
مدیر عامل اتحادیه مرغ گوشتی گفت: این افزایش قیمت باعث بالا رفتن قیمت تمام شده تولید مرغ و تخم مرغ می شود و این تفاوت قیمت را مردم باید بپردازند.
وی در پایان تاکید کرد: مرغدار هرچه قدر قیمت تمام شده اش بالاتر باشد چاره ای جز گرفتن آن از مردم ندارد. این تغییر در ارز باعث بالاتر رفتن قیمت محصولات پروتئینی می‌شود.
 
نظرات شما
 •  

  فاطمه السادات بنی طبا گفت : ۹۷/۰۲/۱۹

  پدر من جوجه ریخته الان 40 روزشون با قیمت دونه 2200تومن در حال حاضر قیمت مرغ 4500 تومن است واقعا اگه اینگونه پیش برود یک ضرر بزرگی میشه واقعا انصاف نیست تولید کننده ای مثله مرغدار اینقدر زحمت بکشه و پایان دوره بد بخت بشه خواهشا به قیمت مرغ رسیدگی کنید یا اینکه قیمت مرغ را با قیمت دانه مرغی تطبیق بدهید تا تولید کننده تشویق بشود در کارش نه اینکه از کار زده بشه با این قیمت دونه مرغی قیمت مرغ باید مرغ زنده حداقل کیلویی 5800تومن بشود که مرغ دار مایه خودش را داشته باشه حالا 2 ماه زحمت هیچی واقعا این قیمت واقعی مرغ نیست

  پاسخ...
 •  

  رجبعلی پورواعظیان گفت : ۹۸/۰۲/۲۴

  واقعامرغ ارزان است من حاضرم کیلوی هزارتومان گرانتربخرم ولی مرغدارضررنکند

  پاسخ...
 •  
  فاطمه السادات بنی طبا گفت : پدر من جوجه ریخته الان 40 روزشون با قیمت دونه 2200...

  امین منصورزاده گفت : ۹۹/۰۲/۲۱

  ما مردم که داریم همه چیز رو گرون میخریم خوب این مرغ رو حداقل ۱۰۰۰ تومن گرون کنیین تا این مرغ دارای بدبخت ضرر ندن ما مردم راضی هستیم ۱۰۰۰ تومن گرون تر بخریم ولی مرغدار ضرر نده

  پاسخ...
 •  
  فاطمه السادات بنی طبا گفت : پدر من جوجه ریخته الان 40 روزشون با قیمت دونه 2200...

  عاطفه گفت : ۰۱/۱۰/۱۲

  سلام .تروخدا یا مرغ رو به مصوبه برسونیت یا سویا ذرت دولتی بدیت این انصاف نیست ما که مرغدار هستیم شبانه روز زحمت میکشیم این هنه ضرر کنیم .

  پاسخ...
نظر خود را ثبت نمایید
 • موارد زیر جهت نمایش تایید نخواهد شد:
 • ۱- در متن شماره همراه و آدرس الکترونیکی درج شود
 • ۲ - در متن از جملات و الفاظ غیر عرف استفاده شود
 • ۳ - متن انگلیسی یا پینگلیش تایپ شود
Copyright © 2006 - 2023 ITPNews.com