برنامه ریزی گسترده برای تولید گوشت در کشور

برنامه ریزی گسترده برای تولید گوشت در کشور
رئیس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) گفت: طبق برنامه ریزی‌های انجام شده، تا پایان سال، حدود ۴۸ هزار تن انواع گوشت قرمز و مرغ تولید خواهیم کرد.
برنامه ریزی گسترده برای تولید گوشت در کشوربه گزارش خبرنگار گروه اقتصادی خبرگزاری صدا وسیما، آقای محمد مخبر در ارتباط زنده با رسانه ملی با اعلام این خبر افزود: در بخش غذا، در شش ماه آخر سال گذشته، در استان سیستان و بلوچستان با احیای دامداری‌های خرد و کوچک، توانستیم ۱۶ هزار تن گوشت قرمز تولید کنیم.
وی اضافه کرد: با برنامه ریزی‌های صورت گرفته در سه بخش، حمایت از دامداری‌های خرد و کوچک، تهاتر و ساماندهی تولیدات کشور، تا پایان سال تولیدات گوشت قرمز را افزایش خواهیم داد.
رئیس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) درخصوص تولید گوشت مرغ هم گفت: برای واردات مواد اولیه تولید مرغ، به کشور‌های مختلف رفته ایم تا بتوانیم دان مرغ را تهیه کنیم و تا کنون حدود ۲۰ هزار تن خوراک مرغ وارد کرده ایم و این مقدار به ۵۰ هزار تن خواهد رسید.
وی افزود: گوشت مرغ تولید شده را به بخش توزیعی کشور تحویل می‌دهیم و در قمیت گذاری آن هم دخالتی نمی‌کنیم.
آقای مخبر ادامه داد: اگر از تولیدات ستاد اجرایی، کشور بی نیاز باشد همه تولیدات ما بین فقرا و نیازمندان توزیع خواهد شد.
 
کلمات کلیدی برنامه تولید گوشت
نظرات شما
 •  

  حسن خان احمدی گفت : ۹۹/۰۹/۲۳

  به اقای مخبر بفرمایید به دولت بگوید مانع جهش تولید نشود لازم نیست خودشان به تولید بپردازند چرا جهاد به هر مرغداری با این همه سرمایه گذاری فقط اجازه میدهد هر فصل یکبار جوجه ریزی کند در حالیکه براحتی میتواند 6مرتبه تولید کند اگر این مانع برداشته شود فقط مرغداریهای ما میتواند مرغ ایران و عراق را تامین کند

  پاسخ...
 •  

  ahmad گفت : ۹۹/۰۹/۲۳

  16 هزار تن برای 160 هزار نفر 100 گرم گوشت بخورن در یک روز تمام میشه>

  پاسخ...
نظر خود را ثبت نمایید
 • موارد زیر جهت نمایش تایید نخواهد شد:
 • ۱- در متن شماره همراه و آدرس الکترونیکی درج شود
 • ۲ - در متن از جملات و الفاظ غیر عرف استفاده شود
 • ۳ - متن انگلیسی یا پینگلیش تایپ شود
Copyright © 2006 - 2021 ITPNews.com