اعتراض دوباره دامداران به ارزان فروشی شیر و واردات گوشت

اعتراض دوباره دامداران به ارزان فروشی شیر و واردات گوشت
رئیس هیئت مدیره کانون انجمن‌های صنفی گاوداران ایران گفت: امروز دامداران برای دومین بار مقابل نهاد ریاست جمهوری نسبت به عدم اجرا شدن مصوبه دولت مبنی بر خرید شیر خام به قیمت 1440 تومان و واردات بی‌رویه گوشت اعتراض کردند.
سید احمد مقدسی رئیس هیئت مدیره کانون انجمن‌های صنفی گاوداران ایران در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس گفت: امروز دامداران برای دومین بار مقابل نهاد ریاست جمهوری به عدم اجرای مصوبه دولت مبنی بر خرید شیرخام به قیمت 1440 تومان و نیز واردات بی‌رویه گوشت اعتراض کردند.
وی افزود: دامداران حدود 2 هفته پیش در مقابل نهاد ریاست جمهوری در مورد عدم اجرایی شدن مصوبه تیرماه 93 دولت مبنی بر قیمت مصوب شیر اعتراضی داشتند که قرار بود، به این موضوع رسیدگی شود، اما متاسفانه تاکنون هیچ اقدامی صورت نگرفته است.
رئیس هیئت مدیره کانون انجمن‌های صنفی گاوداران ایران تصریح کرد: به دنبال اعتراض امروز دامداران نماینده ویژه رئیس جمهور و بازرس ویژه وزیر جهاد کشاورزی در جمع معترضان حضور یافتند و قرار شد تا مفاد درخواست دامداران برای رسیدگی به صورت مکتوب به آنها ارائه شود و فردا هم جلسه‌ای با حضور نماینده دامداران و نماینده رئیس جمهور و وزیر جهاد کشاورزی برگزار شود.
وی با بیان اینکه اعتراض کنندگان بیش از هزار نفر بودند، اظهار داشت: دامداران برای احقاق حق خود از نقاط مختلف کشور و رساندن اعتراض خود به گوش مسئولان به تهران آمدند.
براساس این گزارش: نرخ مصوب هر کیلوگرم شیرخام 1440 تومان است، در حالی که کارخانه‌ها و صنایع لبنی هر کیلوگرم شیرخام را به طور میانگین به قیمت 1200 تومان از دامداران خریداری می‌کنند.
 
کلمات کلیدی اعتراض دامداران
 
نظر خود را ثبت نمایید
  • موارد زیر جهت نمایش تایید نخواهد شد:
  • ۱- در متن شماره همراه و آدرس الکترونیکی درج شود
  • ۲ - در متن از جملات و الفاظ غیر عرف استفاده شود
  • ۳ - متن انگلیسی یا پینگلیش تایپ شود
Copyright © 2006 - 2020 ITPNews.com