اجرای مشروط طرح زنجیره تولید گوشت از یکم اردیبهشت

اجرای مشروط طرح زنجیره تولید گوشت از یکم اردیبهشت
در صورتی که اعتبار مورد نیاز از صندوق توسعه ملی به صندوق عشایری اختصاص یابد، پیش‌بینی می‌شود که 200 هزار تن به تولید گوشت قرمز افزوده شود.
قائم‌مقام سازمان امور عشایر کشور با اعلام این خبر گفت: مجلس شورای اسلامی تصمیم‌های مؤثری را در سال گذشته برای عشایر گرفته است، به‌گونه‌ای که اختصاص یک درصد از اعتبارات صندوق توسعه ملی به صندوق‌های سرمایه‌گذاری، می‌تواند نقطه عطفی برای فعالیت‌های عشایری محسوب شود.
میرولی صفرزاده افزود: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده، استفاده از منابع صندوق توسعه ملی برای توسعه و تولید در قالب زنجیره گوشت قرمز در دستور کار است.
وی خاطرنشان کرد: با همکاری صندوق سرمایه‌گذاری عشایری و صندوق توسعه ملی قرار است از اعتبارات فوق بهره‌رداری شود.
صفرزاده ادامه داد: حدود 340 میلیارد تومان برای اجرایی شدن طرح زنجیره تولید گوشت قرمز در نظر گرفته شده است که با اختصاص این بودجه به تولید گوشت قرمز کشور حدود 25 هزار تن افزوده می‌شود.
وی تصریح کرد: در حال حاضر تولید فصلی گوشت قرمز توسط عشایر 175 هزار تن برآورد شده است.
اجرای مشروط طرح زنجیره‌ای گوشت از یکم اردیبهشت‌ماه
معاون توسعه عمران سازمان امور عشایر کشور یادآور شد: با افزایش 25 هزار تنی به تولید گوشت قرمز، با اجرایی شدن طرح زنجیره‌ای، پیش‌بینی می‌شود که حدود 200 هزار تن از این محصول پروتئینی توسط بخش عشایری تولید شود.
صفرزاده تأکید کرد: هماهنگی‌های لازم با بانک عامل انجام شده است که بتوانیم اعتبار مورد نیاز برای این بخش را اخذ کنیم.
وی اظهار داشت: صندوق توسعه ملی و صندوق عشایر هماهنگ عمل می‌کنند و امید می‌رود که در صورت اختصاص بودجه مناسب، از اردیبهشت‌ماه سال جاری، بتوانیم طرح‌های مربوطه و برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده در این بخش را عملیاتی کنیم.

 
نظرات شما
 •  

  علی توکلی گفت : ۹۳/۰۱/۱۸

  طرح اجرای تاسیس زنجیره تولید گوشت قرمزسالهاست در دولتهای مختلف دست بدست گشته و مجتمعهای مختلفی مانند زیاران ، تهران پارس ، اصفهان و هزاران واحد توزیع نیز تاسیس که همگی تعطیل میباشند
  این گروه با یک سابقه 50ساله در امر تولید ، واردات و توزیع گوشت قرمز آماده همکاری با آن واحد و ارائه راه حل میباشد

  پاسخ...
نظر خود را ثبت نمایید
 • موارد زیر جهت نمایش تایید نخواهد شد:
 • ۱- در متن شماره همراه و آدرس الکترونیکی درج شود
 • ۲ - در متن از جملات و الفاظ غیر عرف استفاده شود
 • ۳ - متن انگلیسی یا پینگلیش تایپ شود
Copyright © 2006 - 2020 ITPNews.com