آغاز توزیع شش برابری گوشت گرم در میادین میوه و تره بار

آغاز توزیع شش برابری گوشت گرم در میادین میوه و تره بار
به گزارش خبر گزاری موج:
شهردار تهران از توزیع و عرضه ۶ برابری گوشت گرم و توزیع ۳ برابری مرغ و همچنین عرضه برنج ایرانی با قیمت ۱۰ درصد زیر قیمت در بازار میادین میوه و تره‌بار خبر داد.

علیرضا زاکانی با حضور در بازار میوه و تره‌بار جلال آل‌احمد ضمن گفت‌وگو با چند تن از شهروندان و همچنین غرفه‌داران در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: شهرداری تهران 262 بازار میوه و تره‌بار در شهر تهران دارد که البته این تعداد به لحاظ ابعاد در محلات و مناطق تهران متفاوت هستند.

وی با اشاره به توزیع اقلام مورد نیاز شهروندان تهرانی در بازارها و میادین تره‌بار شهرداری تهران گفت: عرضه محصولات در این مراکز نسبت به سطح شهر با 40 درصد زیر قیمت انجام می‌شود.

شهردار تهران ادامه داد: عرضه محصولات باکیفیت و با قیمت مناسب از جمله مواردی است که منجر به مراجعه شهروندان به این میادین شده و یکی از عوامل ایجاد ثبات بر محصولات مورد نیاز شهروندان در سطح شهر تهران فعالیت میادین میوه و تره‌بار است.

زاکانی تصریح کرد: در دیداری که امروز انجام شد بدون واسطه در دیدار با غرفه‌داران و همچنین چند تن از شهروندان گفت‌وگو شد و در جریان این بازدید چند تن از غرفه‌داران نسبت به موضوعاتی در رابطه با مالیات و قیمت غُرف مطالبی را مطرح کردند که فردا این مطالب در جلسه هیئت مدیره سازمان میادین میوه و تره‌بار مطرح خواهد شد.

وی با اشاره به عرضه محصولات پروتئینی در بازار و میادین تره‌بار خاطرنشان کرد: ان‌شاءالله از فردا مرغ گرم با توزیع 3 برابری و همچنین مرغ منجمد در 50 نقطه از شهر تهران در کانکس‌ها و میادین میوه و تره‌بار توزیع خواهد شد.

شهردار تهران همچنین از توزیع و عرضه 6 برابری گوشت گرم در میادین میوه و تره‌بار خبر داد و گفت: در بحث برنج ایرانی نیز با قیمت مناسب و 10 درصد پایین‌تر زیر قیمت و برنج هندی و پاکستانی به صورت ویژه در بازارها و میادین میوه و تره‌بار توزیع خواهد شد.

زاکانی با اشاره به اینکه شهروندان تهرانی بدون دغدغه و با اطمینان خاطر محصولات خود را در آستانه سال نو در بازار و میادین تره‌بار تامین خواهند کرد، گفت: در ارتباط با ماه مبارک رمضان نیز ما مشکلی برای عرضه و توزیع محصولات مورد نیاز نداریم و تمهیدات لازم در این بخش پیش‌بینی شده است.

وی گفت: یکی از برنامه‌های سازمان میادین میوه و تره‌بار این است که به سمت هوشمندسازی حرکت بکنیم و اقلام پرمصرف را از کانون تولیدکننده و کشاورزان خریداری کنیم.
 
 
نظر خود را ثبت نمایید
  • موارد زیر جهت نمایش تایید نخواهد شد:
  • ۱- در متن شماره همراه و آدرس الکترونیکی درج شود
  • ۲ - در متن از جملات و الفاظ غیر عرف استفاده شود
  • ۳ - متن انگلیسی یا پینگلیش تایپ شود
Copyright © 2006 - 2022 ITPNews.com