آخرین تحولات بازار تخم مرغ

آخرین تحولات بازار تخم مرغ
داود موسوی معاون نظارت بر کالا‌های مصرفی سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان  اظهار کرد: قیمت مصوب هر شانه تخم مرغ طبق اعلام ستاد تنظیم بازار حدود ۲۰ هزار تومان در فروشگاه‌های سطح شهر و ۹ هزار و ۵۰۰ تومان درب مرغداری‌هاست که اخیرا این نرخ درب مرغداری‌ها به بیش از ۱۳ هزار تومان رسیده است. معاون نظارت بر کالا‌های مصرفی سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان بیان کرد: تولیدکنندگان نیز با مشکلات و چالش‌هایی در بخش تامین نهاده‌های دامی مواجه اند که روز چهارشنبه با وزارت جهاد کشاورزی جلسه‌ای در این خصوص خواهیم داشت تا مشکلات را بررسی و نسبت به حل آن‌ها چاره‌ای اندیشیده شود.
موسوی ادامه داد: پس از بررسی و حل تمام این مشکلات، قیمت‌های مصوب به میادین میوه و تره بار ارجاع می‌گردد تا هیچ تخم مرغی خارج از نرخ مصوب به مصرف کنندگان عرضه نشود.
وی تصریح کرد: روز آینده جلسه ستاد تنظیم بازار با هدف رسیدگی به مشکلات حاکم در تولید و بازار تخم مرغ برگزار خواهد شد که در این جلسه نمایندگانی از وزارت جهاد نیز حضور خواهند داشت.
معاون نظارت بر کالا‌های مصرفی سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در پایان ابراز کرد: امیدواریم با انجام این جلسات و نتیجه گیری‌های مثبت، عرضه تخم مرغ به صورت گسترده در بازار‌های کشور انجام بگیرد و این محصول با نرخ مصوب به دست مصرف کننده برسد.
 
 
نظر خود را ثبت نمایید
  • موارد زیر جهت نمایش تایید نخواهد شد:
  • ۱- در متن شماره همراه و آدرس الکترونیکی درج شود
  • ۲ - در متن از جملات و الفاظ غیر عرف استفاده شود
  • ۳ - متن انگلیسی یا پینگلیش تایپ شود
Copyright © 2006 - 2021 ITPNews.com