سامانه تحلیل و اعلام روزانه قیمت و اخبار بازار -ساتا - راه اندازی شد
شبکه خبری ITPNews به عنوان مبتکر روش های نوین اطلاع رسانی در صنعت مرغداری و دامپروری ایران، سیستم تحلیل و اعلام روزانه قیمت بازار صنعت مرغداری و دامپروری ایران را راه اندازی نمود.
 
گزارش تصویری از هفتمین همایش انجمن مرغ مادر گوشتی-بابلسر
هفتمین همایش انجمن مرغ مادر گوشتی مانند شش دوره قبل خود و مانند همیشه در یک جمع کاملا علمی و تحقیقاتی برگزار شد.
 
ضرورت تسریع در چاره اندیشی توسط وزارت جهاد کشاورزی
افزایش هزینه‌های تولید مرغ با وجود کاهش قیمت عرضه آن سبب بروز مشکلاتی برای مرغداران شده به گونه ای که درآمدهای آنها هزینه های تولید را پوشش نداده و متضرر شده اند.
 
برگزاری آیین رونمایی سند برنامه ملی 5 ساله صنعت طیور ایران
آیین رونمایی سند برنامه ملی 5 ساله صنعت طیور ایران بنا بر دعوت از مقامات ذیربط دولتی و تشکل های عضو فدراسیون طیور ایران در تاریخ 8 آبان 1401 در سالن اجتماعات اتاق بازرگانی ، صنایع، معادن و کشاورزی ایران برگزار شد
 
محلول ضدعفونی کننده قوی چند منظوره DESINTEC WH-R Active plus
DESINTEC WH-R Active plus محلول ضدعفونی کننده قوی چند منظوره می باشد که ترکیبات آن هیدروژن پراکساید، پراستیک اسید است
 
وبینار مدیریت جوجه کشی برای دومین بار اجرا خواهد شد
دوره اول این وبینار در دی ماه سال 1399 برگزار گردید که مورد استقبال مخاطبین عزیز قرار گرفت و بنا به درخواست های متعددی که از سوی دوستان صورت گرفت این دوره مجددا با مطالب به روز شده و تکمیلی در مهر ماه برگزار خواهد شد.
 
هفتمین همایش انجمن مرغ مادر گوشتی ایران
پس از برگزاری موفقیت آمیز آخرین همایش انجمن مرغ مادر گوشتی ایران به زودی و در مهر ماه سال 1401 هفتمین همایشت انجمن مرغ مادر گوشتی ایران برگزار خواهد شد.
 
آخرین گزارش از بزرگترین نمایشگاه دام و طیور ایران 1401
بیست و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی دام، طیورو صنایع وابسته از تاریخ 12 لغایت 15 شهریور ماه 1401 به مدت چهار روز از ساعت 8 الی 15 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران و توسط شرکت میلاد مبتکر شرق برگزار می گردد.
 
بازدید ریاست اداره کل دامپزشکی تهران از کارخانه ی بن دا فرآور
دکتر مسعود محمدیان - ریاست اداره کل دامپزشکی تهران به همراه معاونت سلامت اداره کل - آقای دکتر سلوکانه - و کارشناس دفتر تشخیص و درمان - آقای دکتر رضوانی - از کارخانه ی بن دا فرآور واقع در شهرک صنعتی صفادشت بازدید بعمل آوردند.
 
مراحل خرید گوسفند زنده از سایت دامکالا
ما در این بخش از مطلب خود می خواهیم یکی از مراکز معتبر فروش گوسفند زنده را به شما عزیزان معرفی کنیم. پس با ما همراه باشید.
 
بازدید وزیر جهاد کشاورزی از کارخانه خوراک دام وطیور فرخی
کارخانه خوراک دام و طیور فرخی در سال ١٣٩١ به بهره برداری رسید این مجموعه متشکل از دو خط تولید دان آماده به ظرفیت ٢٠ تن در ساعت میباشد
 
واکسن زنده نیوکاسل کلون 10/6 + برونشیت 120 H
بیوواک NDV 6/10-H120 با استفاده از سویه غیر پاتوژن نیوکاسل با نام NDV 6/10، که به دلیل قابلیت تحمل بالای پرنده در برابر این سویه متعاقب واکسیناسیون انتخاب شده است، به همراه سویه H120 سروتیپ ماساچوست برونشیت عفونی، استحصال شده از کشت در تخم‌مرغ‌های جنین‌دار SPF به صورت لیوفیلیزه تولید شده است.
 
اجرای وبینار بزرگ میکسر در فناوری ساخت خوراک
برای اولین بار توسط ITPNews و آکادمی مینا طیور شاهد اجرای همزمان حضوری و آنلاین وبینار میکسر در فناوری ساخت خوراک خواهیم بود.
 
گزارش صوتی و تصویری از ششمین همایش انجمن مرغ مادر گوشتی ایران
ششمین همایش انجمن مرغ مادر گوشتی ایران در تاریخ 31 خرداد سال 1401 از ساعت 8 صبح الی 18 در هتل میزبان بابلسر با بیش از 410 نفر برگزار گردید.
 
عملکرد عالی شانزدهمین نمایشگاه بین المللی دام و طیورشیراز
شانزدهمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور، آبزیان و صنایع وابسته شیراز با حوزه تاثیرگذاری جنوب کشور و با حضور 140 شرکت بزرگ و مطرح ملی از 28 الی 31 اردیبهشت ماه در نمایشگاه بین المللی استان فارس برگزار گردید.
 
چگونه آلودگی باکتریایی آغوز را کاهش دهیم؟
باکتری‌ها در آغوز ممکن است به ایمونوگلوبولین های آزاد در لومن روده‌ها متصل شوند یا مستقیما جذب شده و مانع از انتقال مولکول‌های ایمونوگلوبولین‌ها از طریق سلول‌های پوششی روده شده و درنتیجه‌ی با جذب غیر فعال ایمونوگلوبولین‌های آغوز تداخل ایجاد می‌کنند.
 
واروتوم نوار حاوی فلووالینات
فضای کم بین شان ها که نوارها در آنجا قرار دارند این امکان را ایجاد میکند تا زنبورها از هر دو طرف نوار با آن تماس داشته باشند. حرکت زنبورها باعث تماس آنها با مواد فعال نوارها می شود (10 الی 15 درصد جمعیت کفایت میکند). زنبورها مقادیری از فلووالینات را با اندام های خود حمل می کنند، که در آینده در اثر تماس با سایر زنبورها این مواد را در کل کندو پخش می کنند.
 
نوار کنه کش وارواستاپ
نوار کنه کش وارواستاپ علیه کنه واروا در زنبور عسل / حیوان هدف: زنبور عسل‌
 
دانلود رایگان و خرید پانزدهمین کتاب راهنمای صنعت طیور ایران - سال 1400
پانزدهمین کتاب راهنمای صنعت طیور ایران که اطلااعات آن تا اسفند ماه سال 1400 کنترل و به روز رسانی شده است آماده فروش و دانلود رایگان می باشد
 
چاپ اولین کتاب بانک اطلاعاتی فعالین صنعت حیوانات خانگی
اولین کتاب بانک اطلاعاتی فعالین صنعت حیوانات خانگی در سال 1401 منتشر خواهد شد شد و حاوی اطلاعات شرکت ها و فعالین تخصصی صنعت حیوانات خانگی می باشد.
 
برای نخستین بار یک شرکت فعال در صنعت دام و طیور کشور موفق به کسب جایزه ملی مدیریت منابع انسانی گردید
ششمین کنفرانس ملی مدیریت منابع انسانی و پنجمین دوره جایزه ملی مدیریت منابع انسانی به سازمان های رهسپار تعالی در روزهای سه شنبه و چهارشنبه ۱۹ و ۲۰ بهمن ماه ۱۴۰۰ در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد.
 
کلنگ زنی بزرگترین واحد زنجیره مرغ تخمگذار کشور در همدان
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان همدان از کلنگ زنی و آغاز عملیات اجرایی بزرگترین واحد زنجیره مرغ تخمگذار کشور در این شهرستان خبر داد.
 
گزارش تاسیس انجمن صنفی مشاوران و کارشناسان دام و طیور استان مازندران
عصر روز دوشنبه مورخه 11/11/1400 با حضور 74 نفر از کارشناسان فعال استان مازندران برای اولین بار در کشور به همراه اعضای هیئت موسس در هتل بادله در مرکز استان شهرستان ساری از ساعت 18 الی 22 با رعایت پروتکل های بهداشتی با درج آگهی در روزنامه کثیر الانتشار کار و کارگر در مورخه 11/10/1400 گرد هم آمده و در نخستین جلسه اعضای مجمع به منظور تعیین هیئت مدیره صنفی مشاوران و کارشناسان دام و طیور و تصویب اساسنامه آن مشارکت نمودند.
 
ارتقاء ارتباطات آموزشی ITPNews با سازمان نظام مهندسی کشاورزی
طی جلسه ای با حضور نائب رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان تهران پایه های افزایش همکاری های آموزشی و علمی فی مابین شبکه اطلاع رسانیITPNews و سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان تهران برنامه ریزی شد.
 
کنسانتره طیور مرغ های گوشتی کرمانشاه دانه
کنسانتره طیور گوشتی کرمانشاه دانه مجموعه ای غنی شده از مواد اصلی است که ضمن اقتصادی نمودن قیمت نهایی دان طیور، تمام احتیاجات پرنده را برای رشد به¬طور کامل تامین می¬نماید
 
مکمل دوقلو ویتامینه و معدنی نیم درصد طیور گوشتی کرمانشاه دانه
دوره مصرف : از ابتدا تا انتهای دوره. همچنین در صورت نیاز میتوانید با متخصص تغذیه یا بخش خدمات پس از فروش شرکت کرمانشاه دانه مشورت نمایید.
 
برگزاری نخستین کنگره صنعت گوشت کشور
پس از دوسال تلاش و پیگیری برگزار گردید!
 
نمایشگاه اقتصاد مقاومتی به مناسبت هفته بسیج
هدف اول دی کیو شاپ از فعالیت خود در صنعت پرورش و جوجه آوری، اشتغال زایی و کارآفرینی بوده است. همچنین سعی شده تا با توزیع و ارائه انواع دستگاه جوجه کشی و آموزش نحوه استفاده از آنها برای پرورش انواع جوجه مرغ، اردک، بوقلمون، بلدرچین، غاز و... کمکی به علاقمندان و افراد جویای کار کرده باشد. به لطف خدا تاکنون این امر با کمک سازمان بسیج مردمی در شهرها و روستا و ارائه خدمات به افراد در این راستا موفق بوده است.
 

بیشتر

Copyright © 2006 - 2022 ITPNews.com