امکانات اپلیکیشن

اطلاعات شرکت ها

اطلاعات شرکت ها

اطلاعات شرکت های فعال در صنعت به صورت روزانه بروزرسانی می گردد. شما در هر لحظه به آخرین اطلاعات شرکت دسترسی دارید.

نمودار قیمت روزانه بازار

نمودار قیمت روزانه بازار

آگاهی از قیمت های روزانه بازار شما را تبدی به یک فروشنده یا خریدار حرفه ای می کند. مشاهده نمودارهای مربوط به قیمت محصولات باعث اخذ تصمیمات دقیق تری خواهد شد.

اخبار و مقالات

اخبار و مقالات

آنچه در دنیای اخبار و مقالات علمی صنعت مرغداری و دامپروری ایران رخ می دهد در لحظه در دستان ما است. آگاهی یک ابزار قدرتمند است

رویدادها و نمایشگاه ها

رویدادها و نمایشگاه ها

برای خرید یک محصول و یا نمایش آن باید از زمان و فرصت های نمایش آن ها با خبر باشید. از این بخش می توانید از زمان رویدادها آگاه گردید

همه چیز، در همه جا، در دستان شما

لیست محصولات و قیمت ها

 لیست محصولات و قیمت ها
شما می توانید لیست قیمت ها را با تشریح کامل در این بخش مشاهده نمایید. مشاهده قیمت ها به صورت استانی با درج نام محل و مشخصات نموداری قیمت محصول یکی از پر اهمیت ترین بخش های این اپلیکیشن می باشد. همچنین قابلیتی در این اپلیکین همراه تعبیه شده اس که به شما اجازه دسترسی به قیمت محصول خاص در تاریخ معینی را می دهد، برای مثال شما نیازمند قیمت جو در شش سال پیش و در روز مشخصی هستید که با تعیین آن تاریخ، به نتیجه مورد نیاز خود می رسید. شما برای همیشه در هر لحظه از شب و روز امکان دسترسی به آرشیو هر محصولی در هر تاریخی را دارید و این یعنی برآوردن یکی از نیازهای اصلی یک مدیر.

اطلاعات شرکت ها

 اطلاعات شرکت ها
با ورود به این بخش می توانید آخرین و بروزترین اطلاعات شرکت ها را ملاحظه فرمایید. این اطلاعات لحظه به لحظه کنترل می شود و هر روز اطلاعات جدید قابل مشاهده است. شایان ذکر است روند بروزسانی اطلاعات موجب آپدیت نرم افزار نمی باشد و در هر بار استفاده از نرم افزار، آخرین اطلاعات شرکت ها و فعالین قابل مشاهده می باشد. مزایا:
اطلاعات قابل جستجو می باشد/به عنوان دفترچه تلفن صنعت در اختیار شما است/هر زمان و در هر مکان نیاز به اطلاعات شرکت خاصی داشته باشد، می توانید به آن دسترسی داشته باشید/اگر شماره تلفنی از صنعت دارید و نمیدانید برای چه شرکتی است، آن را جستجو کنید تا بیابید/اگر به دنبال تولید کننده محصول خاصی هستنید، آن محصول را جستجو کنید تا تولید کنندگان آن را مشاهده کنید

اخبار و مقالات

 اخبار و مقالات
روزانه در شبکه های اجتماعی و سایت های گوناگون و متعددی اخبار و بعضاٌ مقالات تخصصی درباره صنعت مرغداری و دامپروری درج می شود. شما باید سایت های مختلفی را مشاهده کنید، وبلاگ های گوناگونی را بخوانید، در گروه های اجتماعی مختلفی عضو باشید تا بتوانی از اخبار صنعت با خبر شوید. عضویت در این گروه ها مزاحمت های فراوانی را برای شما ایجاد می کند. با نصب این اپلیکیشن هر زمان که تمایل داشتید آخرین اخبار به روز و لحظه ای صنعت را در زمان دلخواه خود مشاهده و مطالعه کنید و لذت ببرید.

نمودار قیمت ها

 نمودار قیمت ها
شاید یک عکس ساده گویای همه چیز باشد و شما را ازگذشته و آینده آگاه نماید. نمودارهای مربوط به یک محصول، یاور شما در تصمیم گیری ها است. عکس ساده ای که می گوید در گذشته چه اتفاقی افتاده، هم اکنون در چه نقطه ای هستید و فردا… نمودار قیمت هر محصول در انتهای تشریح هر قیمت به تفکیک استان و منبع بارگیری بهتری یار شما در اخذ تصمیم است برنامه را دانلود کنید تا همیشه آگاه بنمایید.

اشتراک نرم افزار

 اشتراک نرم افزار
دانستن و آگاهی انحصاری نیست هر چه میزان آگاهان صنعت افزایش پیدا کند، صنعتیزیباتر و علمی تر خواهیم داشت. آنکه زیبایی را فقط برای خود بخواهد شاید چند روزی بهتر از دیگران باشد اما در مجموع در جامعه ای نادان زندگی خواهد کرد. بگذارید با اشتراک این نرم افزر با سایر دوستان و همکاران شما نیز آگاه از مسائل و اتفاق های روز صنعت شوند. بستر و بساط دانایی را محدودیتی نیست، در توسعه جامعه تخصصی دانا مارا یاری کنید. شما می توانید با زدن لینک اشتراک نرم افزر با یکی از راهکارهای اشتراک گذاری رایگان این اپلیکیشن را انتخاب کنید و آن را در اختیار سایرین قرار دهید. از همکاری شما برای توسعه این نرم افزار سپاسگزاریم.

رویدادها و نمایشگاه ها

 رویدادها و نمایشگاه ها
گاهی می خواهید محصولی را خریاری کنید گاهی می خواهید زمانی را برای عرضه و نمایش محصول خود در نمایشگاه ها تعیین کنید گاهی می خواهید ازنمایشگاه های خارجی آگاه شوید گاهی می خواهید سفر خود را تنظیم کنید همه و همه مستلزم آگاهی شما از زمان رویدادها و نمایشگاه ها است آن را در این صفحه ببینید، برنامه ریزی کنید و تصمیم بگیرید.

دانلود اپلیکیشن

هم اکنون دانلود کنید

اپلیکیشن ITPNews به صورت رایگان و برای سیستم های اندرویدی و اپل در دسترس است

اپ استور
گوگل پلی