Our Sponcors

واردات، راهکار کاهش قیمت گوشت در بازار همدان

رئیس اتحادیه قصابان همدان از افزایش 10 درصدی قیمت گوشت قرمز طی یک ماه اخیر خبر داد و گفت: برای کاهش قیمت گوشت در بازار همدان اقدام به واردات گوشت کرده‌ایم.
اکبر سپهری، علت افزایش قیمت گوشت قرمز را خروج بی‌رویه دام از استان دانست و اظهار کرد: در این راستا سازمان صنعت، معدن و تجارت همکاری‌هایی با اداره‌کل دامپزشکی برای جلوگیری از خروج بی‌رویه دام داشته است.
وی افزود: از جمله اقدامات دیگر برای کاهش قیمت گوشت قرمز، انتقال میدان دام به داخل کشتارگاه و واردات گوشت قرمز از کشورهای ارمنستان و گرجستان بوده است.
اکبری از انعقاد قراداد بین اتحادیه قصابان و اتحادیه دامداران خبر داد و گفت: در راستای انعقاد این قرارداد، دام مستقیم به کشتارگاه انتقال داده شده و باعث کاهش بخشی از هزینه‌ها می‌شود.
وی قیمت هر کیلوگرم گوشت مخلوط گوسفندی را 34 هزار تومان اعلام کرد و افزود: در حال حاضر قیمت هر کیلوگرم گوشت گاو و گوساله مخلوط بدون استخوان در بازار همدان 32 هزار تومان است.
رئیس اتحادیه قصابان همدان تصریح کرد: قیمت هر کیلوگرم گوشت نرمه گوسفندی 46 تا 47 هزار تومان و هر کیلوگرم گوشت نرمه گوساله 37 هزار تومان در بازار عرضه می‌شود.

 
 
نظر خود را ثبت نمایید
CAPTCHA code