انتشار در تلگرام

تأمین سرمایه در گردش دامداران و مرغداران

سرپرست سازمان جهاد کشاورزی البرز گفت: در پی اجرای طرح مردمی سازی یارانه‌ها، برای تأمین نقدینگی واحدهای تولیدی، با پرداخت تسهیلات از تولیدکنندگان دام و طیور حمایت می‌شود.

عبدالرضا روشن‌نژاد ظهر چهارشنبه در حاشیه بازدید از یکی از مراکز دامپروری کرج اظهار کرد: استان البرز رکورد دار تولید در حوزه تولیدات دامی در کشور است و با تمام توان برای تداوم و افزایش تولید تلاش خواهیم کرد.

وی بیان کرد: در پی اجرای طرح مردمی سازی یارانه‌ها و اصلاح قیمت نهاده‌های دامی، به منظور حمایت از دامداران و مرغداران استان و حفظ ثبات و تداوم تولید شیرخام، گوشت، مرغ و تخم مرغ، تسهیلات سرمایه در گردش در سه بخش ۱۰، ۱۲ و ۱۵ درصد سود، برای تأمین نقدینگی واحدهای تولیدی دام و طیور اختصاص یافته است.

سرپرست سازمان جهاد کشاورزی استان البرز، هدف از این طرح را حمایت دولت از تولید کنندگان دام و طیور در اجرای طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها برای استمرار فعالیت واحدهای تولیدی دانست و تصریح کرد: شعب عامل بانک کشاورزی در استان آماده پرداخت تسهیلات یادشده به تولیدکنندگان استان هستند.

وی خاطرنشان کرد: متقاضیان دریافت تسهیلات می‌توانند با مراجعه به سامانه سیتا به نشانی cita.maj.ir درخواست خود را ثبت کنند و پس از ثبت نام از طریق مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان‌ها به شعب بانک کشاورزی معرفی خواهند شد.

روشن‌نژاد با بیان اینکه برای پرداخت تسهیلات به تولیدکنندگان دام و طیور، مانع‌زدایی شده است، متذکر شد: مطابق تأکید مقام عالی وزارت برای سهولت امر پرداخت تسهیلات به تولیدکنندگان دام و طیور، تمامی موانع به وسیله بانک مرکزی برطرف شده است و تمامی دامداران و مرغداران فعال استان می‌توانند از تسهیلات یاددشده بهرمند شوند.